- پسران دوزخ - و - حزب اللهی افراطی - به نمایشگاه کتاب می‌آیند

سرویس اندیشه جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش نشر و کتاب:

به گزارش جوان ایرانی، «پسران دوزخ فرزندان قابیل» عنوان رمانی است که مجید پورولی کلشتری آن را نوشته که از سوی این انتشارات روانه بازار کتاب خواهد شد.

این رمان در ارتباط با گروهک داعش است و در آن یک شخصیت ایرانی به نام فاطمه برای سخنرانی به عراق می‌رود که توسط گروهک داعش اسیر می‌شود و اتفاقاتی در دل داستان برای وی می‌افتد و... این رمان، تصویری صحیح از این گروهک و جنایت‌های آن‌ها را نشان می‌دهد و با قیمت ۱۱ هزار تومان در نمایشگاه کتاب امسال عرضه خواهد شد.

«حزب‌اللهی افراطی» نام یکی دیگر از کتاب‌های این انتشارات است که علی روحانی آن را نوشته و در این کتاب با نگرشی خاص به جبهه مذهبی حزب‌اللهی نگاه کرده است. نویسنده در این اثر در راستای تقویت این جبهه، گاهی به نقد هم پرداخته است. این کتاب نیز از جمله کتاب‌هایی است که در نمایشگاه در دسترس مخاطبان خواهد بود. اثر مذکور با قیمت ۱۳ هزار تومان عرضه خواهد شد.

غلامحسین دربندی یکی از اُمرا و فرماندهان ارتش است که خاطرات بهداری‌ها و درمانگاه‌های دوران دفاع مقدس را در کتاب «دکتر بدو» روایت کرده است. این خاطرات توسط رضا منتظر تدوین شده است.

مجموعه داستان «بازی عوض شده» شامل داستانک‌های سجاد خالقی است که برخی از آنها حائز رتبه در جشنواره‌های ادبی شدند. سیر زمانی این مجموعه که از ۱۱ داستان تشکیل شده، از قبل از پیروزی انقلاب اسلامی تا جانبازی شخصیت داستان ادامه پیدا می کند.

کتاب «حماسه تپه برهانی» که پیش از این از سوی یک ناشر دیگر چاپ شده بود، این بار با اضافات و تفاوت به نسبت چاپ قبل منتشر خواهد شد و در نمایشگاه عرضه می‌‌شود.

«شکاف» عنوان یکی دیگر از کتاب‌هایی است که توسط سردار محمد ستاری وفایی نوشته شده است. این کتاب در مورد فتنه‌ای است که بعد از سال ۸۸ اتفاق می‌افتد که به سبک یک رمان نوشته شده است.

همچنین مجموعه شعر «آستانه» نیز یکی دیگر از کارهای انتشارات «عماد فردا» است که عرضه آن در نمایشگاه صورت خواهد گرفت.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه