- ضد - ، - مرگ - و - من زنده‌ام - در میان پرفروش‌های بازار نشر

سرویس اندیشه جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش نشر و کتاب:

 - ضد - ، - مرگ - و - من زنده‌ام - در میان پرفروش‌های بازار نشر - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی، در میان فهرست کتاب‌های پرفروش فروشگاه مرکزی شهر کتاب در نیمه دوم مردادماه امسال در حوزه‌های تاریخ، روانشناسی، داستان، شعر، دفاع مقدس، کودک، نوجو ان، دین و عرفان، هنر و علم می‌توان عناوینی چون «ضد» از فاضل نظری، «مرگ» از تاد می و «من زنده‌ام» شامل خاطرات معصومه آباد را مشاهده کرد.

به این ترتیب، عناوین پرفروش‌های حوزه تاریخ عبارت‌ است از: «دایره‌المعارف مصور تاریخ مافیا»، «اطلس تاریخی قرن بیستم»، «ایران و تنهائیش»، «تاریخ ایران مدرن» و «جنگ‌هایی که دنیا را تغییر دادند».

«بعد از پایان»، «مرد صد ساله‌ای که از پنجره فرار کرد و ناپدید شد»، «داستان‌های نیویورکر»، «هیچ‌وقت»، «درمان شوپنهاور» و «داستان اصفهان» هم از پرفروش‌های حوزه داستان هستند.

در میان پرفروش‌های کتاب شعر نیز می‌توان نام آثاری «ضد»، «کوتاه بیا عمرم به نیامدنت قد نمی‌دهد»،«مثل جوهر در آب»، «ژنرال جنگ‌های سیب‌زمینی» و «سایه‌ای در میان شما (گزیده اشعار آنا آخماتووا)» چون را دید. «فلسفه ترس»، «تاریخچه کوتاهی از فلسفه»، «مرگ»، «اسطوره سیزیف» و «در باب حکمت زندگی» هم از عناوینی هستند که در نیمه دوم مرداد در قفسه کتاب‌های فلسفی این فروشگاه به بیشترین میزان فروش دست پیدا کرده‌اند.

در بخش مربوط به کتاب‌های هنری هم از این عناوین استقبال بیشتری در مدت یادشده به عمل آمده است: «چند‌نامه به هنرمندی جوان»، «خاطرات هنرمندی جوان»، «راهنمای مصور آشنایی با مدرنیسم»، «راه‌های نگریستن» و «عکس».

«از دولت عشق»، «خیره به خورشید نگریستن»، «قانون توانگری»، «تئوری انتخاب» و «زبان بدن» عناوین پرفروش کتاب‌های روانشناسی هستند و کتاب‌های حوزه علم و دانش هم که در نیمه دوم مردادماه استقبال بیشتری از آن‌ها به عمل آمده است، عبارت‌اند از: «بنیانی علمی برای جهان عقلانی»، «جهان هولوگرافیک»، «ذهن هولوتراپیک»، «افسون ریاضیات» و «شکل‌گیری حافظه».

از پرفروش‌های کتاب‌های دفاع مقدس هم می‌توان به «زندان‌الرشید»، «آن بیست و سه نفر»، «من زنده‌ام»، «همت» و «لشکر خوبان» اشاره کرد.

در میان کتاب‌های دینی و عرفانی شهر کتاب مرکزی نیز این عناوین به بیشترین فروش دست پیدا کرده‌اند: «حجاب هستی»، «درخت هستی»، «اخلاق ناصری»، «تفسیر عرفانی قرآن منسوب به امام جعفر صادق(ع)» و «اصول تفسیر و تاویل قرآن».

«مجموعه کتاب‌های دنیای دوست داشتنی من»، «بزی که بود بزی که نبود»، «مامان بیا جیش دارم»، «چوپان دروغگو» و «کتاب چهره‌سازی» هم از عناوین پرفروش حوزه کتاب کودک در مدت یادشده هستند. اسامی پرفروش‌های کتاب نوجوان نیز به این ترتیب هستند: «بخت پریشان»، «ناهمتا»، «پایان هولناک بزرگان تاریخ»، «احمق‌های چلم و تاریخ‌شان» و «پلو خورش»

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه