یک خانم خوش لباس یعنی این ...

یک خانم خوش لباس یعنی این ... - تصویر 1

پیشنهاد یک تیپ برای تمام روز شما

برای همه خانم ها پیش می آید که روزهایی مجبور باشند، تا شب به کارهای مختلف خود بپردازند و در پایان هم در یک مهمانی حاضر شوند. ولی این موضوع خوش پوشی شمارا زیر سؤال نمی برد، کافی است با کمی ذکاوت لباسی بپوشید که برای تمام موقعیت ها شکیل و جذاب است.

برای همه خانم ها پیش می آید که روزهایی مجبور باشند، کفش آهنین به پا کنند و صبح تا شب را به کارهای مختلف خود بپردازند و در پایان هم در یک مهمانی کوچک یا دورهمی دوستانه حاضر شوند. چنین روزی یکی از سخت ترین روزهای زندگی یک خانم است، نه به دلیل حجم فراوان کار بلکه چون فرصت تعویض لباس و پوشیدن ست های مختلف را ندارد ولی این موضوع خوش پوشی شمارا زیر سؤال نمی برد، کافی است با کمی هوشمندی و ذکاوت لباسی بپوشید که برای تمام موقعیت ها شکیل و جذاب است.

اسپرت تحسین شده

- در اولین قدم به شما یک شال نه چندان بزرگ با طرح های هندسی ساده و رنگ های ترکیبی پیشنهاد می کنیم چون هم با ست اسپرت هماهنگی دارد و هم می توانید در فضاهای داخل خانه به عنوان دستمال گردن برای متنوع کردن بلوز و پیراهن ساده خود استفاده کنید. این نکته را هم فراموش نکنید که هماهنگی شیک و جذابی میان 2 رنگ سبز و آبی وجود دارد.

- اغلب خانم ها برای روزهای شلوغ و پردغدغه پالتوهای نه چندان بلند را ترجیح می دهند. در ست پیشنهادی ما رنگ پالتو شما تعیین کننده نیست و دست شما باز است و می توانید این ست را با هر رنگ پالتو از رنگ های تیره تا روشن بپوشید. به شما توصیه می کنیم برای چنین روزی سراغ پالتو با رنگ روشن نروید چون بی شک در پایان روز چرک آلود است و شیک پوشی و آراستگی تیپ شما را زیر سؤال می برد.

یک خانم خوش لباس یعنی این ...

- یک بلوز ساده، کلید طلایی ست شماست. این بلوز ساده در کنار دستمال گردن شما، یک تیپ خاص فراهم می کند و هیچ کس فکر نمی کند که شما در این روز شلوغ فرصتی برای تعویض لباس و انتخاب یک دست لباس مجزا برای شرکت در مهمانی نداشته اید. توصیه می کنیم سراغ بلوزهای تنگ نروید چون در مدل های امسال هم محبوبیت چندانی نداشتند. دست تان هم در انتخاب رنگ باز است ولی انتخاب رنگ تیره باعث می شود خستگی چهره شما کمتر دیده شود.

- شلوار جین، یار غار این روزها را فراموش نکنید. داشتن یک شلوار جین کلاسیک بهترین انتخاب برای این روزهاست. حالا شما صاحب یک تیپ اسپرت شیک و قابل تحسین شده اید که به قول معروف، مو لای درزش نمی رود. برای چنین موقعیتی شلوار جین را با رنگ آبی کلاسیک پیشنهاد می کنیم چون هم آلودگی ناشی از رفت و آمد در شهر بزرگ را نشان نمی دهد و هم برای یک ست کلاسیک مناسب تر است.

یک نیم بوت راحت، انتخاب بهتری از چکمه های بلند است. برای چنین روز و چنین ست اسپرتی سراغ چکمه های پاشنه دار نروید. برازندگی و ذکاوت شما در انتخاب لباس ها زیر سؤال می رود.

- در انتخاب کیف سنگ تمام بگذارید؛ اگر کمی از فضای اسپرت خارج شد هم اشکالی ندارد. یک انتخاب رسمی تر می تواند جدیت تیپ شما را چند درجه بالا ببرد. البته برای چنین موقعیتی یک انتخاب باب روز هم مناسب است؛ مانند کیف های گل میخ دار که امسال بازار گر می داشتند.

بانوی با وقار

- اگر چنین روسری گلدار و شلوغی را به شما پیشنهاد می کنیم به دلیل ساده بودن بقیه ست است. این روسری می تواند انتخاب هوشمندانه ای برای شکستن سادگی تیپ شما باشد. برای چنین هدفی می توانید سراغ روسری با طرح های هندسی هم بروید اما با انتخاب پالتو بلند و نیم بوت پاشنه دار، روسری گلدار انتخاب بهتری است.

- یک پالتو ساده بلند مشکی در بسیاری از موقعیت ها به شما کمک می کند. مثلا می توانید لباس دورهمی دوستانه خود را زیر پالتو بپوشید و در طول روز به کارهای مختلف خود برسید. سادگی مهم ترین نکته در انتخاب این پالتوست. پالتویی که وسایل تزئینی مختلفی مانند سگک و کمربند ساده یا طرحدار و ... داشته باشد، شما را برای استفاده در برخی از موقعیت ها محدود می کند. برای چنین انتخابی پیشنهاد می کنیم سراغ پالتوهای راسته یا پالتوهایی بروید که با فون محدودی گشاد می شوند. پالتوهای چین دار و کلوش را برای چنین انتخابی پیشنهاد نمی کنیم.

یک خانم خوش لباس یعنی این ...

- یک بلوز با طراحی خاص هر قدر ساده، خوش پوشی و خوش سلیقگی شما را نشان می دهد. این مدل بلوزهای گشاد که قد جلو و پشت آنها نامتوازن است، امسال رواج زیادی داشتند و شما هم می توانید خوش تیپی خود را با چنین انتخابی نشان بدهید. البته این نکته را فراموش نکنید که چنین مدل بلوزهایی برای افراد لاغر و با اندام متناسب، مناسب بوده و به افرادی که اضافه وزن دارند، پیشنهاد نمی کنیم چون آنها را چاق تر نشان می دهد.

- شلوار مشکی هم که در کمد هر خانمی پیدا می شود؛ برای چنین ست نیمه رسمی شلوار مشکی انتخاب بهتری از شلوار جین است. هنگام خرید شلوار مشکی، کیفیت را مورد توجه قرار بدهید چون این شلوار کاربرد زیادی دارد و باید در طول زمان جلوه خود را حفظ کند.

- یک کفش ساده و راحت و تا حد امکان چرم چون قطعا بعداز یک روز شلوغ و پردردسر، خاکی و کثیف است و این نکته برازندگی شما را زیر سؤال می برد اما کفش چرم این امکان را به شما می دهد که با یک دستمال به سرعت آن را تمیز کنید و زیبایی و وقار را به تیپ خود بازگردانید.

- کلید خاص کردن تیپ شما، انتخاب کیف در رنگی متفاوت از تیپ شماست. این کیف با رنگ خاص خودش، تیپ شما را از سادگی دور می کند و باعث می شود، همین انتخاب های ساده، برای شما تیپی خاص و جذاب بسازند. دست شما هم در انتخاب باز است. سبز، قرمز، آبی تند، نارنجی و ... هر کدام از این رنگ ها که دوست دارید انتخاب کنید و از خوش پوشی خود لذت ببرید.

گردآوری: مجله اینترنتی زیگیل

منبع: مجله زندگی ایده آل

یک خانم خوش لباس یعنی این ... - تصویر 4
تگ ها : بلوز های مد سال 93 ، مدل بلوز امسال ، تیپ های ساده و شیک خانم ها ، پوشش خانم ها ، خوش پوشی خانم ها ، تیپ خانم های با وقار ، مدل لباس زنانه ، تیپ اسپرت خانم ها ، اصول و نحوه پوشش ، شیک پوشی خانم ها اصول پوشش لباس ، تیپ های سال 93 ، نحوه انتخاب کیف و کفش ، اصول انتخاب کیف ،
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه