کلید آزمون های دانشنامه پزشکی منتشر شد - اعلام زمان نتایج نهایی آزمون

سرویس اندیشه جوان ایرانی؛ بخش حوزه و دانشگاه:


به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، آزمون های کتبی بیست و هشتمین دوره دانشنامه فوق تخصصی و شصت و یکمین دوره دانشنامه تخصصی پزشکی بالینی صبح روز پنجشنبه 13 شهریورماه با حضور بیش از 3 هزار و 700 داوطلب در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد.

در این دوره از آزمون های دانشنامه 3421 نفر در آزمون دانشنامه تخصصی و 311 نفر در آزمون دانشنامه فوق تخصصی پزشکی بالینی ثبت نام کردند.

کلید اولیه آزمون و فرم بررسی سئوالات در حال حاضر بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قرار گرفته است و داوطلبان در صورت اعتراض می توانند فرم های مربوطه را تکمیل کنند.

پذیرفته شدگان در مرحله کتبی آزمون در امتحانات آسکی به منظور سنجش مهارت هایشان شرکت خواهند کرد و افرادی که در آزمون کتبی و شفاهی حد نصاب نمره را کسب کنند، فارغ التحصیل دانشنامه شناخته می شوند و کسب این رتبه در آینده می تواند یکی از ملاک های عضویت در هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور باشد.

نتایج آزمون کتبی دانشنامه فوق تخصصی ساعت 23 روز جمعه 14 شهریورماه و نتایج آزمون کتبی تمامی رشته های تخصصی ساعت 23 روز شنبه 15 شهریورماه در سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام خواهد شد.

نتایج نهایی دو آزمون دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی پزشکی بالینی ساعت 23 روز چهارشنبه 19 شهریورماه در سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس http://sanjeshp.ir اعلام می شود.

مراسم اختتامیه و تقدیر از نفرات برتر شصتمین و یکمین دوره دانشنامه تخصصی و بیست و هشتمین دوره دانشنامه فوق تخصصی با حضور وزیر بهداشت روز پنجشنبه 20 شهریور ماه برگزار می شود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه