کتاب - امام رضا(ع) و زندگی - به چاپ پنجم رسید

سرویس اندیشه جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش نشر و کتاب:

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انتشارات آستان قدس رضوی این کتاب که توسط به نشر برای پنجمین بار به چاپ و انتشار رسیده است نوشته مهدی غلامعلی است و مجموعه ای از احادیث ارزشمند امام رضا(ع) در ارتباط با سیره و سبک زندگی رضوی برای اثبات امامت و جایگاه والای ایشان را دربر می گیرد.

کتاب «امام رضا(ع) و زندگی» که برای نخستین بار در سال ۱۳۹۳ از سوی انتشارات آستان قدس رضوی چاپ شد به دلیل لحن روان و اطلاعات ویژه و ارزشمندی که از سبک زندگی امام هشتم(ع) به خواننده ارائه می دهد بسیار مورد استقبال قرار گرفته و در عرض تنها یک سال در یک میلیون و ۳هزار نسخه به انتشار رسیده است.

در این اثر از کتاب‌های معتبری همچون کتاب «شریف الکافی» اثر شیخ کلینی، «عیون اخبارالرضا(ع)» اثر شیخ صدوق، «الارشاد» اثر شیخ مفید و «بحارالانوار» اثر علامه مجلسی به همراه نیم‌نگاهی به آثار معاصر نظیر کتاب «مستندالرضا(ع)» اثر عزیزالله عطاردی برای هرچه بیشتر فراهم آوردن آشنایی با سبک زندگی رضوی بهره گیری شده است.

کتاب «امام رضا(ع) و زندگی» به عنوان گزیده ای از روایاتی که بازگو کننده شیوه رفتاری اهل بیت(ع) به ویژه امام رضا(ع) هستند، تلاش دارد تا شناخت و معرفت نسبت به شیوه رفتاری اهل بیت(ع) را در میان اقشار جامعه ارتقاء بخشد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه