کتاب چهارزبانه - امام مهربانی‌ها - درباره امام رضا (ع) منتشر می‌شود

سرویس اندیشه جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش نشر و کتاب:

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی مؤسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین‌المللی الهدی، «امام مهربانی‌ها» که در سه بخش با عناوین؛ آنگونه که بود، آنچه که گفت و آنگونه که زیست در حال تدوین است، از سه منظر به زندگانی پربرکت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) می‌پردازد.

حمیدرضا شاه‌آبادی نویسنده این اثر، در بخش اول، آداب و سلوک رفتاری امام (ع) را مورد پژوهش قرار می‌دهد، در بخش دوم گزیده‌­ای از سخنان گهربار ایشان را روایت می‌کند و در بخش سوم، مروری بر زندگانی و سرگذشت آن حضرت را به مخاطب عرضه می‌کند.

نویسنده در این اثر کوشیده است تا با استفاده از ادبیات ساده و روان و در قالب مطالب کوتاه، جوانب مختلف شخصیت حضرت رضا (ع) را برای مخاطب به نمایش بگذارد.

همچنین میرصفی، سرپرست مؤسسه الهدی از ترجمه و انتشار کتاب «امام مهربانی‌ها» به زبان‌های انگلیسی، عربی و اردو در آینده نزدیک خبر داد.

وی با اشاره به محدوده عمل و نوع فعالیت انتشارات بین‌­المللی الهدی که بیشتر معطوف به فضای بین­‌الملل و مخاطبین خارج از کشور است، گفت: این مؤسسه در نظر دارد تا با ترجمه و چاپ چند اثر مرتبط با امام هشتم، در جهت شناساندن هر چه بهتر و بیشتر امام رئوف و همچنین انتقال مفاهیم عالی موجود در سیره و زندگانی ایشان به مخاطب بین‌المللی گام بردارد.

انتشارات بین‌­المللی الهدی کتاب «امام مهربانی‌ها» را در قطع خشتی کوچک و در تیراژ ۳۰۰۰ نسخه و با کیفیتی ویژه به چاپ خواهد رساند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه