کتابخانه ها در تقویت فرهنگ عمومی نقش آفرین هستند

سرویس اندیشه جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش نشر و کتاب:

به گزارش جوان ایرانی، نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی ظهر یکشنبه به همراه مدیرکل نهاد کتابخانه های استان با حضور در کتابخانه امام صادق (ع) از بخش های مختلف این کتابخانه تخصصی بازدید کردند.

حجت الاسلام سید مرتضی حسینی در جریان این بازدید ضمن قدردانی از تلاش های ارزشمند مدیر و کارکنان این کتابخانه گفت: کتابخانه امام صادق (ع) از لحاظ تعداد منابع و عضو یکی ازکتابخانه های شاخص و ارزشمند کشور و استان محسوب می شود و نقش محوری در توسعه علوم دینی و تعمیق فرهنگ اسلامی در جامعه ایفا می کند.

وی تصریح کرد: علیرغم گرانی کتاب، مردم استان به مطالعه کتاب اهمیت زیادی می دهند و ۱۱ هزار عضو این کتابخانه گواهی بر این ادعاست که باید مسئولین امور فرهنگی بیشتر به کتاب و کتابخانه اهمیت بیشتری دهند.

حجت الاسلام حسینی خاطرنشان کرد: کتابخانه امام صادق (ع) یکی ازکتابخانه های غنی و ارزشمند استان و ازکارهای ارزشمند و ماندگار حضرت آیت الله باریک بین در احداث این مجموعه عظیم است.

وی بیان کرد: قبلا نیز از این کتابخانه بازدید دشه و مراجعه زیاد این مجموعه فرهنگی نشان می دهد که این کتابخانه در رردیف یکی از۳۰ کتابخانه کشور است که باید بیشتر به این نوع کتابخانه ها توجه شود.

مهدی رمضانی در این بازدید گفت: این کتابخانه یکی از مراکز شاخص و غنی استان است که تلاش اداره کل نهاد کتابخانه های عمومی استان توجه به محتوی و غنای کتابخانه ای ذاین مرکز است.

مدیرکل کتابخانه های استان قزوین یادآورشد: اینگونه کتابخانه ها محل رجوع اساتید، طلاب و دانشجویان استان است و خوشبختانه استقبال طلاب و اساتید و دانشجویان از منابع ارزشمند این کتابخانه بی نظیر است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه