چگونه یک پوشش راحتی داشته باشیم

چگونه یک پوشش راحتی داشته باشیم - تصویر 1

1.در مورد اینکه می خواهید چه لباسی بپوشید فکر کنید و مجموعه ای از لباس هایتان را در نظر بگیرید. اگر برای رفتن به ر کار آماده می شوید مهم است که لباس تان راحت باشد و خودتان در لباس راحت به نظر برسید.

چگونه یک پوشش راحتی داشته باشیم

2.قبل از خرید لباس اطمینان حاصل کنید، لباسی که می خرید کاملا اندازه تان باشد. لباس تان را قبل از خرید حتما پرو کنید و از خرید آنلاین لباس تا زمانی که مطمئن نیستید لباس کاملا اندازه تان است خودداری کنید. لباس های بیش از حد گشاد با تکان در اطراف تان شما را ناراحت می کنند و لباس های تنگ برای شما بازدارندگی ایجاد می کنند.

3.قبل از خرید کفش با آن راه بروید. کفشی که در آن ناراحت هستید منبع بسیاری از درد و ناراحتی شما خواهد شد. ببینید می توانید مدتی در کفش تان بایستید؟ لااقل 10 دقیقه با کفشی که قصد خریدش را دارید در فروشگاه قدم بزنید.

چگونه یک پوشش راحتی داشته باشیم

4.وقتی می خواهید لباسی شیک یا مد روز یا لباسی برای مهمانی بخرید راحتی آن را فدای شیک بودنش نکنید.

چگونه یک پوشش راحتی داشته باشیم

5.از پوشیدن لباس هایی که فقط اندازه شما هستند اجتناب کنید. سطح راحتی هر کس با دیگری متفاوت است بنابراین فقط به این خاطر که لباسی خوب به نظر می رسد اما شما در آن راحت نیستید؛ آن را نخرید.

6.بعضی از لباس هایتان که نخ نما و شل شده اند دور نیندازید و از آن ها به عنوان لباس خواب، لباس کار یا منزل استفاده کنید.

نکات و هشدارها

خودتان باشید. اگر دوست ندارید لباسی را بپوشید، آن را نپوشید. صرفا چون لباسی به اصطلاح با حال است و همه آن را به خاطر باحال بودنش دوست دارند نباید آن را بپوشید. اگر شما واقعا خودتان باشید مردم هم به شما احترام خواهند گذاشت.

گردآوری: مجله اینترنتی زیگیل

منبع: Phow.ir

چگونه یک پوشش راحتی داشته باشیم - تصویر 5
تگ ها : پوشش راحت ، یک پوشش راحت ، چگونه یک پوشش راحت داشته باشیم ،
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه