پیشنهادهایی برای خوش تیپ تر شدن در بهار +تصاویر


پیشنهادهایی برای خوش تیپ تر شدن در بهار +تصاویر - تصویر 1

با فرارسیدن بهار هر خانمی به صرافت می افتد که خودش را برای ورود به این فصل زیبا و پرجنب و جوش آماده کند. ما پیش از شما چرخی در بازار بهاری پوشاک زده ایم تا شما خرید راحت تری داشته باشید و برای کنار هم چیدن ستی شکیل و زیبا مجبور به درنوردیدن خیابان های شلوغ شهر نشوید.

چشم ها را خیره کنید

شاید تا امروز به گردنبند صورتی فکر نکرده بودید اما این گردنبند دقیقا همان اتفاقی است که شما را به ترکیب رنگ های متفاوت تشویق می کند. این مدل گردنبند حتی می تواند نقش یک یقه زیبا را برای تان بازی کند، البته در صورتی که لباس شما کاملا ساده باشد. مرکز خرید تندیس را برای پیدا کردن این گردنبند فراموش نکنید.

پیشنهادهایی برای خوش تیپ تر شدن در بهار

حدود قیمت: 50هزار تومان

ظاهرتان را تغییر دهید

پیشنهادهایی برای خوش تیپ تر شدن در بهار

شک نکنید با چنین ترکیبی باید دنبال زیورآلات به رنگ صورتی باشید. این انگشتر، مطمئنا می تواند ظاهرتان را بیش از پیش تغییر دهد. اگر طرفدار زیورآلات بزرگ هستید، این انگشتر خواسته شما را برآورده می کند. این مدل انگشترها در مرکز خرید تندیس به چشم می خورند.

حدود قیمت: 40هزار تومان

خوش رنگ بدرخشید

پیشنهادهایی برای خوش تیپ تر شدن در بهار

پیراهن انتخابی شما برای یک مهمانی دوستانه زنانه می تواند یک مدل صورتی ساده و در عین حال شیک باشد. از آنجا که قرار است روی پیراهن تان چیزی نپوشید، بهتر است سراغ مدلی بروید که طراحی متفاوتی داشته باشد. می توانید مدل این پیراهن شیک را در فروشگاه مانگو ببینید.

حدود قیمت: 250هزار تومان

بلندتر شوید

پیشنهادهایی برای خوش تیپ تر شدن در بهار

پوشیدن مانتوی مشکی به شما کمک می کند تا ظاهری کاملا رسمی داشته باشید. انتخاب رنگ مشکی برای این مانتوی بهاره، ترفندی ساده است برای تاکید بیشتر به رنگ صورتی لباس شما. انتخاب این مانتو شما را کشیده تر نشان می دهد. این مدل مانتوی بهاره را می توانید در مرکز خرید اندیشه پیداکنید.

حدود قیمت: 150هزار تومان

جذاب باشید

پیشنهادهایی برای خوش تیپ تر شدن در بهار

بدون شک وقتی رنگ صورتی را به عنوان رنگ غالب ظاهرتان انتخاب می کنید، کفشی که انتخاب می کنید نباید خارج از طیف رنگی صورتی باشد. رنگ صورتی به خصوص وقتی آن را با مانتوی مشکی می پوشید هارمونی ای که با پیراهن شما برقرار می کند، باعث می شود، بیشتر به چشم بیاید. این کفش زیبا را می توانید از مرکز خرید الهیه تهیه کنید.

حدود قیمت: 250هزار تومان

سلیقه تان را به تصویر بکشید

پیشنهادهایی برای خوش تیپ تر شدن در بهار

نوار صورتی که روی این کیف راه راه بسته شده، یک ترفند ساده است که با به کار گرفتن آن نه تنها هماهنگی بیشتری در ظاهرتان ایجاد می کنید بلکه ذوق و سلیقه تان را هم بیشتر به تصویر می کشید. دسترسی به این کیف کار سختی نیست. یک سر به مرکز خرید الهیه بزنید، حتما آن را پیدا می کنید.

حدود قیمت: 120هزار تومان

انتخاب متفاوت

پیشنهادهایی برای خوش تیپ تر شدن در بهار

اگر می خواهید بر خاص بودن خود تاکید کنید، با این ست یک گوشواره مشکی بیندازید تا خوش پوشی ظاهرتان مشخص باشد. با انتخاب این اکسسوری، هم اعتماد به نفس پیدا می کنید و هم شیک می شوید. اگر دنبال این گوشواره ها هستید، وقت خود را تلف نکنید و به مرکز خرید تندیس بروید.

حدود قیمت: 30هزار تومان

خاص باشید

پیشنهادهایی برای خوش تیپ تر شدن در بهار

خانم ها عجله کنید! این کفش نارنجی رنگ برای شما بسیار برازنده است. این کفش را می توانید با یک شلوار مشکی بپوشید تا مدل کفش کاملا مشخص باشد. هماهنگی عجیبی که با کیف نارنجی دارد به خاص شدن شما، کمک زیادی می کند. این مدل کفش در مرکز خرید الهیه وجود دارد.

حدود قیمت: 200هزار تومان

همان همیشگی

پیشنهادهایی برای خوش تیپ تر شدن در بهار

در مورد انتخاب شلوار اگر سراغ مدل های راسته می روید، خط اتو را فراموش نکنید چون همین خط اتوی به ظاهر ساده ظاهر شما را رسمی و در عین حال باوقارتر نشان می دهد. می توانید سراغ مدل های به اصطلاح، دمپا گشاد هم بروید اما یادتان باشد این شلوارها برای افراد قد بلند به مراتب انتخاب مناسب تری هستند. این مدل شلوار را از اغلب فروشگاه های زنانه می توانید تهیه کنید.

حدود قیمت: 90هزار تومان

آزاد بپوشید!

پیشنهادهایی برای خوش تیپ تر شدن در بهار

مدل پیشنهادی ما یک بلوز ساده نارنجی است اما خاکستری تیره و نواری که در برش جلویش کار شده، آن را از نمونه های مشابهش متمایز کرده است. رنگ نارنجی شما را چاق تر از آنچه هستید نشان می دهد؛ بنابراین در مورد این رنگ بدون کوچک ترین وسواسی سراغ مدل های گشاد و آزاد مثل نمونه پیشنهادی ما بروید. این بلوز را می توانید در فروشگاه مانگو پیداکنید.

حدود قیمت: 80هزار تومان

راحت باشید

پیشنهادهایی برای خوش تیپ تر شدن در بهار

این ژاکت گشاد که روی سرشانه می افتد، تن پوش نرم و لطیفی برای بهار است. رنگ این بلوز آرامش خوبی به شما القا می کند و برای یک مهمانی عصر بسیار مناسب است که می توانید آن را با یک شلوار مشکی هماهنگ کنید. این ژاکت ها در فروشگاه زارا زیاد به چشم می خورند.

حدود قیمت: 70هزار تومان

برای خانم های مشکل پسند

پیشنهادهایی برای خوش تیپ تر شدن در بهار

رنگ نارنجی این کیف با کفش این ست، ارتباط برقرار می کند و برای شما خانم های مشکل پسند، انتخاب بسیار مناسبی است. نوار طلایی روی این کیف به خاص بودن کیف کمک می کند و باعث می شود شما در مهمانی بدرخشید. این مدل کیف را در مرکز خرید آسیا پیدامی کنید.

حدود قیمت: 80هزار تومان

منبع: مجله زندگی ایده آل

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه