در فصل سرد، انتخاب یک پاپوش مناسب علاوه براینکه سرما را از شما دور می کند برای شما جذابیت و خوش تیپی به ارمغان می آورد؛ پس باید در انتخاب آن دقت و سلیقه به خرج دهید. بهتر است با نیم بوت ها شروع کنید چون بوت های بلند با شرایط آب و هوایی ایران چندان سازگاری ندارند؛ به خصوص اگر شما شاغل هستید، چنین انتخابی به نفع شما خواهد بود و کاربرد بیشتری خواهد داشت. بوت فانتزی. برای طراحی این بوت ها طراحان از خلاقیت زیادی استفاده کرده اند و با رعایت نکات کوچکی برای شما تنوع و جذابیت را به ارمغان آورده اند ...


نیم‌ بوت های محبوب زمستان 94 +تصاویر

در فصل سرد، انتخاب یك پاپوش مناسب علاوه براینكه سرما را از شما دور می كند برای شما جذابیت و خوش تیپی به ارمغان می آورد؛ پس باید در انتخاب آن دقت و سلیقه به خرج دهید. بهتر است با نیم بوت ها شروع كنید چون بوت های بلند با شرایط آب و هوایی ایران چندان سازگاری ندارند؛ به خصوص اگر شما شاغل هستید، چنین انتخابی به نفع شما خواهد بود و كاربرد بیشتری خواهد داشت.

بوت فانتزی

نیم‌ بوت های محبوب زمستان 94 +تصاویر

برای طراحی این بوت ها طراحان از خلاقیت زیادی استفاده كرده اند و با رعایت نكات كوچكی برای شما تنوع و جذابیت را به ارمغان آورده اند. طرح های جناغی، دوخت های فانتزی، زنجیر، دكمه، كش، گل میخ، زیپ و . . . عناصری فانتزی هستند كه سبك متفاوتی را ارائه می دهند. تمركز اكثر طراحان بر ارائه نیم بوت های فانتزی با پاشنه و ساق كوتاه است تا كاربرد غیررسمی به آنها ببخشد و استفاده شان را آسان كند.

بوت بنددار

نیم‌ بوت های محبوب زمستان 94 +تصاویر

یكی دیگر از مدل های ارائه شده امسال، بوت های بند دار است. این یكی از مدل های كلاسیكی است كه امسال توجه طراحان مد را به خود جلب كرده و گزینه بسیار مناسبی برای كسانی است كه دوست دارند پیشروی مد و در عین حال متفاوت باشند.

پاشنه غیرعادی

نیم‌ بوت های محبوب زمستان 94 +تصاویر

این مدل جدیدترین و محبوب ترین طرح بوت برای پاییز و زمستان امسال است. امسال پاشنه شیشه ای و پاشنه با طرح فانتزی و غیرمعمول در آثار برندهای معروف تولید كیف و كفش دیده می شود.

اگر نیم بوتی دارید كه پاشنه غیرعادی دارد یا حتی با پولك، پشم و چیزهای دیگر تزئین شده است به طور اتفاقی در مسیر مد امسال قرار گرفته اید؛ پس با اعتمادبه نفس بالا آن را بپوشید.

پارچه متفاوت

نیم‌ بوت های محبوب زمستان 94 +تصاویر

یكی از سبك های پرطرفدار فصل های سرد سال، تفاوت ساختاری پارچه های به كار رفته در پوشاك است. این ویژگی برای نیم بوت هم كاربرد زیادی دارد و بسیار پرطرفدار است. تركیب چرم و جیر، خز و چرم یا رنگ ها و طرح های مختلف چرم از معروف ترین و پرطرفدارترین طراحی های نیم بوت است. این مدل علاوه بر اینكه یكنواختی را از شما دور می كند امكان ست كردن مناسب تری را هم برای شما فراهم می كند.

خز، پشم و پوست

نیم‌ بوت های محبوب زمستان 94 +تصاویر

اگر تا سال های پیش پوست عنصر اصلی سازنده كفش بود، طراحان زمستان امسال از پوست به عنوان وسیله ای برای تزئین بهره برده اند. خز و پشم هم روی مچ پا طراحی شده اند. رنگ قهوه ای این مدل بوت بسیار پرطرفدار است؛ گرچه به درد روزهای بارانی نمی خورد اما در آن احساس راحتی و گرما خواهید داشت.

پاشنه بلند

نیم‌ بوت های محبوب زمستان 94 +تصاویر

بااینكه اكثر طراحان معتقدند نیم بوت های پاشنه بلند مناسب فصل سرد نیست اما این نیم بوت ها در مجموعه همه برند ها دیده می شوند. پاشنه تیز و لژ بلند در مد امسال هم دیده می شود. نكته مهم در پوشیدن بوت پاشنه بلند، توجه به كاربرد مناسب آن است؛ یعنی در روزهای بارانی و برای رفتن به سالن سینما یا خرید بهتر است سراغ این مدل بوت ها نروید و در مهمانی و قرارهای رسمی با پوشیدن یك بوت پاشنه بلند در هاله ای از جذابیت و وقار بدرخشید.

منبع: مجله زندگی ایده آل

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه