نقش هاشمی در آزادسازی خرمشهر - ساخت یادمان شهدا در دانشگاه آزاد

نقش هاشمی در آزادسازی خرمشهر - ساخت یادمان شهدا در دانشگاه آزاد - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز مراسم گرامیداشت سی‌ودومین سالگرد حماسه فتح خرمشهر را با حضور رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، همچنین جمعی از کارکنان و استادان این دانشگاه در واحد علوم و تحقیقات برگزار کرد.

در این مراسم، رأس ساعت 11:00 نماهنگ ویژه ای به مناسبت لحظه آزادسازی خرمشهر پخش شد.

همچنین حمید میرزاده در این مراسم با بیان اینکه 21 کشور دست در دست صدام گذاشتند، ولی در مقابل اراده آهنین رزمندگان شکست خوردند، گفت: برگزاری هر ساله مراسم گرامیداشت آزادسازی خرمشهر تنها راه شکرگزاری از زحمات عزیزانی است که جان خود را بر بلندای آسمان پهن کردند تا خود پیروزی بسازند.

وی با تاکید بر اینکه نباید هیچگاه خاطره‌های آن سال‌های ایثارگری فراموش شود، ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی و حماسه آزادسازی خرمشهر هر دو 32 ساله شدند و هر دو از دستاوردهای انقلاب اسلامی به شمار می آیند که البته آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی نیز در موفقیت هر دو نقش بسزایی دارد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی پیشنهاد کرد که در این دانشگاه یکسری یادمان‌ها و مجسمه‌هایی از سال‌های خاطرات دفاع مقدس ساخته شود.

میرزاده همچنین خاطر نشان کرد: اطرافیان اجازه دهند ما در راه عزت کیفی دانشگاه آزاد پیش رویم و استادان و دانشجویان نباید در این دانشگاه نگران حرف‌هایشان باشند و باید به راحتی نظرات خود را بیان کنند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه