نسخه جدید کتابخوان فیدیبو برای اندروید منتشر شد

سرویس اندیشه جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش نشر و کتاب:

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فیدیبو، مصطفی قوانلو قاجار مدیر رسانه‌ای فیدیبو با اعلام خبر انتشار نسخه تازه اندرویدی فیدیبو گفت: نسخه ۰. ۱. ۴ یکی از بهترین نسخه‌های فیدیبو است که کاربران مدت‌ها منتظر این امکانات تازه بودند. در این نسخه صفحه مشخصات کتاب به طور کامل بازطراحی شده است. به این ترتیب علاوه بر مشخصات کتاب، می‌توان فهرست کتاب را پیش از خرید مطالعه کرد تا با شناخت دقیق‌تر و بهتری کتاب را تهیه کرد.

وی افزود: امکان مهیج دیگر، قابلیت نظر دادن پیرامون کتابهاست که فرصت نقد و گفتگوی جدی درباره کتاب‌ها را برای کاربران مهیا می‌کند. بنابراین می‌توان در مورد هر کتاب نظر داد و با نظرات دیگران پیرامون کتاب آشنا شد. امکان دیگر درجه بندی کتاب هاست که می‌توان به نسبت علاقه‌مندی، به کتاب‌ها درجه داد و نگاه کرد که تا چه اندازه کتاب‌ها مورد توجه دیگر کاربران قرار گرفته است. همچنین امکان دسترسی ساده‌تر به کتاب مهیا شده، به این معنی که شما در قسمت انتهایی مشخصات هر کتاب، با پیشنهادهای مرتبط درباره موضوع هر کتاب مواجه می‌شوید و می‌توانید کتاب های دیگر ناشر، کتاب‌های دیگر‌‌ همان نویسنده و کتاب‌های دیگر خریداران را ببینید.

مدیر رسانه‌ای فیدیبو در ادامه گفت: در این نسخه سرعت بارگذاری اطلاعات به نحو چشمگیری افزایش یافته است و کار با این اپلیکشین و مرور کتاب‌ها آسان‌تر از قبل شده است. کاربران می‌توانند با دانلود کردن نسخه جدید اپلیکیشن کتابخوان فیدیبو، بیش از ۴۵۰۰ عنوان کتاب را در کتابخانه مجازی خود ذخیره کنند و در دستگاه‌های تلفن همراه و تبلت‌های خود بخوانند.

قاجار در پایان گفت: گروه فنی «فیدیبو» در حال اتمام طراحی نسخه‌ تازه‌ای برای سیستم عامل ios و گوشی‌های آیفون است؛ در این نسخه رابط کاربری بهبود پیدا می‌کند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه