معاون وزیر ورزش و جوانان با علما و مراجع تقلید در قم دیدار کرد

سرویس اندیشه جوان ایرانی؛ بخش حوزه و دانشگاه:

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، محمود گلزاری معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان و هیئت همراه و تنی چند از مسئولان اداره کل ورزش و جوانان قم امروز با علما و مراجع تقلید شیعیان در قم دیدار کردند.

گلزاری ابتدا به دیدار حجت الاسلام شهرستانی، نماینده آیت الله سیستانی مرجع تقلید شیعیان عراق رفت و پس از گفتگوی دو جانبه با وی در زمینه مشکلات جوانان و راه‌های حل این مشکلات، از موزه حجت الاسلام شهرستانی بازدید کرد.

دیدار بعدی معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با آیت الله امینی عضو مجلس خبرگان رهبری بود که در این دیدار در بیت آیت الله امینی، مشکلات جامعه امروز جوان به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

محمود گلزاری و هیئت همراه در سومین دیدار خود با آیت الله موسوی اردبیلی، مشکلات اشتغال و ازدواج جوانان را مورد تاکید قرار داده و بهمن بهمنی مدیرکل دفتر ازدواج وزارت ورزش و جوانان در این نشست از وکلایی که به جای حل مناقشه بین همسران به دنبال پیروزی موکل خود هستند انتقاد کرد.

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان سپس در بنیاد علوم وحیانی اسرا به دیدار آیت الله جوادی آملی رفت و با مورد تاکید قرار دادن وضعیت نابسامان آمار طلاق در کشور، خواستار رهمنوددهی علما و مراجع تقلید درباره فرهنگ سازی جوانان و راهکارهای حمایتی دولت در حوزه ازدواج شد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه