معادله چندمجهولی نمایشگاه کتاب سر از - پنجره - درآورد

معادله چندمجهولی نمایشگاه کتاب سر از - پنجره - درآورد - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی، یکصد و نود و چهارمین شماره هفته‌نامه «پنجره» با پرونده‌ای در مورد نمایشگاه بین‌المللی کتاب منتشر شد. در این پرونده که با عنوان یک معادله چندمجهولی با نگاهی به ساختار نمایشگاه کتاب تنظیم شده است.

موضوعاتی مانند انتظارات مقام معظم رهبری از حوزه نشر، کتاب و کتابخوانی در کشور، برسی نظام مالی حاکم بر نمایشگاه کتاب، معرفی پرفروش‌ترین آثار ارائه شده در نمایشگاه کتاب و مروری به اظهارنظرهای جنجالی در زمینه ممیزی کتاب را دربرمی‌گیرد.

زیر چتر وزارت اطلاعات (یونسی در اندیشه مشایی شدن؟!) عنوان پرونده گروه سیاست این هفته مجله پنجره است. بررسی اظهارات اخیر یونسی درباره احیاء نشان شیر و خورشید، بررسی مشی یونسی در قالب روزشمار مهمترین گفتار‎‎ها و اتفاقات وزیر اطلاعات دولت اصلاحات به همراه یادداشتهایی از محمدنبی حبیبی، دبیرکل حزب موتلفه و نصرالله پژمانفر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از موضوعات مهم این شماره از پنجره است.

پنجره در این شماره، همچنین پرونده با موضوع الزامات و اتهامات مستندسازی سیاسی در ایران را منتشر کرده است. این پرونده در قالب گفتگو محمدرضا عباسیان و با نگاهی به پروسه مستندسازی سیاسی در شبکه‎‎های «من و تو» و «بی بی سی» به واکاوی نظام مستندسازی سیاسی در ایران و درباره ایران پرداخته است. ماهنامه پنجره در 60 صفحه و با قیمت 4000 تومان منتشر شده است.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه