مدل پلیور زنانه 2014

مدل پلیور زنانه 2014 - تصویر 1

جدیدترین پلیور زنانه با بافت روز و مد لباس بافتنی و رنگ های شیک مخصوص مد سال2014

این پلیور به رنگ قهوه ای می باشد که از بافت ریز تشکیل شده است، بنابراین گرمای فوق العاده ای خواهد داشت یقه آن به صورت خفاشی می باشد پایین تنه به صورت راه راه ضخیم بافته شده است و آستین ها هم به صورت راه راه بافته شده است اما در کل لباس بافت ریز و ساده می باشد

مدل پلیور زنانه 2014

یک مدل لباس بافتنی بافت ریز و ساده می باشد که بیشتر رنگ بندی و طرح های آن پلیور زنانه را زیبا کرده است که به صورت طرح های شابلونی روی آن نقش بسته است رنگ اصلی سفید و طرح ها در رنگ های زر د و قرمز و مشکی می باشد.

مدل پلیور زنانه 2014

این پلیور به صورت در هم بافته شده است و بافت تقریبا ریز دارد در واقع آستین های بافت ریز و ساده هست و جلو و پشت تقریبا ریز و به صورت ضرب در راه راه توی هم پیچیده شده است از ضخامت و گرمای خوبی هم بر خور دار هست رنگی اصلی آن خاکستری تیره می باشد و دارای یقه گردی می باشد.

مدل پلیور زنانه 2014

این لباس بافت هم از زیبایی خاصی بر خور دار است دارای بافت زیبای گور خری می باشد یکی در میون از رنگ های مشکی و سفید ترکیب شده و بافت ریزی دارد و جلو به صورت هشتی کوتاه می شود و از پشت به صورت شنل بلند می شود یقه آن گرد می باشد و گرمی مناسبی هم دارد.

مدل پلیور زنانه 2014

این بلوز به صورت دو تیکه می باشد یک شنل قرمز رنگ دارد که با طرح سوزن سنجاق قفلی مزین شده است رنگی اصلی قرمز و طرح های آن مشکی می باشد جلو دکمه می خورد و آستین هایش هم ساده کار شده است و سر آستین ها کشبافت شده است دکمه های ریز و قرمزی دارد.

مدل پلیور زنانه 2014

این لباس از دو رنگ طوسی و اّبی تشکیل شده است که با یک شلوار جین آّبی بسیار خوشتیپ و شکیل می شود لباس بافت ریز دارد منتهی با پرز های بلندی روی تمام لباس کار شده است سر آستین ها و پایین لباس کشبافت دارد که باعث میشود هوا نفوذ نکند و یقه آن گرد و باز می باشد.

مدل پلیور زنانه 2014

گردآوری: مجله اینترنتی زیگیل

منبع: فان پاتوق

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه