محبوب ترین عطرها برای خوش سلیقه ها +تصاویر


محبوب ترین عطرها برای خوش سلیقه ها +تصاویر - تصویر 1

مي گويند سليقه هر كس را از بوي عطري كه انتخاب مي كند مي توان فهميد. اگر مي خواهيد خوشبوترين انتخاب را از ميان عطرهاي تازه وارد داشته باشيد كمي سليقه به خرج دهيد تا با همان بودجه اي كه در نظر گرفته ايد رايحه اي شايسته روحيه و موقعيت تان انتخاب كنيد. پيشنهادهاي اين مطلب بازار عطر از ميان محبوب ترين ها از معروف ترين برندهاي دنياست.

عطر خوش رز صورتي

محبوب ترین عطرها برای خوش سلیقه ها +تصاویر

کدلی سال هاست به خاطر استفاده از عصاره هاي خاص شكوفه هاي ميوه و دانه هاي گياهان ناياب در محصولات زيبايي در صدر محبوب ترين هاست. حالا پس از سال ها اين برند با عرضه رايحه اي بهاري در شكل و شمايلي مجلل وارد رقابت با پرفروش ترين ادكلن هاي جهان شده است. اين عطر كدلي تركيبي ويژه از گل هاي رز صورتي، شكوفه هاي گريپ فروت و دانه فلفل صورتي تند و ... است كه در يك بسته بندي خيره كننده از جنس آب طلا در ويترين بهترين عطرفروشي ها جا خوش كرده است.پس اين بار براي انتخاب رايحه اي مسحور كننده به هدف زده ايد.

قیمت: 210 هزارتومان

مجلل باشيد

محبوب ترین عطرها برای خوش سلیقه ها +تصاویر

يكي از عطرهايي كه در ليست پرفروش ترين برندهاي سال گذشته قرار گرفته ادكلن خوش رنگ و بوي لانكوم است كه لقب ملكه عطرهاي اين برند پرطرفدار را به خود اختصاص داده است. اين محصول كه عصاره اي استثنايي از گل هاي سوسن، زنبق، نعناع هندي و ليليوم شاد هلندي است تركيبي از بوي خنك و شيرين دارد، رايحه اي كه خانم ها با يك بار انتخاب خود را هميشه متمايز خواهند ديد.

قیمت: 330 هزارتومان

رايحه بانوان امروزی

محبوب ترین عطرها برای خوش سلیقه ها +تصاویر

كمي ريسك كنيد و ديگر سراغ رايحه هاي تكراري هميشگي نرويد. استي لادر كه به لوكس بودن و خلاقيت در ظاهر و باطن محصولاتش معروف است با ارائه عطري با رايحه اي مدرن و رويايي ويژه بانوان شيك و خوش سليقه اين بار براي مشتريان خود سنگ تمام گذاشته است. اين عطر علاوه بر ظاهري زيبا و چشم نواز، رايحه اي ملايم از جنس چوب صندل سفيد، عطر آبنوس و گل برف را در قالب تركيبي كاملا نوآورانه طراحي كرده است.

قیمت: 450 هزارتومان

خوش سليقه ها

محبوب ترین عطرها برای خوش سلیقه ها +تصاویر

بربری در سال 2015 عطري از تركيب رايحه گل رز، سوسن، انگور فرنگي سياه و سدر را توليد و با تشبيه آن به عطر باغ باران زده بهشتي به دنياي رنگارنگ عطرها ارائه كرده است. استفاده از اين پيشنهاد را هم مانند برخي ديگر از عطرهاي معرفي شده بگذاريد به حساب خاص بودن تان چون قیمت آن كمي بيشتر از حد معمول براي تان آب مي خورد اما اين رايحه و تركيبش با ظاهري زيبا و دوست داشتني حتما ارزشش را خواهد داشت چون هم عطري ماندگار و متعادل دارد و هم نامي شناخته شده و معتبر در دنياي عطر و ادكلن هاي معروف به حساب مي آيد.

قیمت: 185 هزارتومان

منبع: مجله سیب سبز

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه