لوحی که آیت‌الله العظمی صافی به معمّمین داد + عکس

سرویس اندیشه جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش حوزه:

لوحی که آیت‌الله العظمی صافی به معمّمین داد + عکس

لوحی که آیت‌الله العظمی صافی به معمّمین داد + عکس

همزمان با عید سعید غدیر خم، ده ها نفر از طلاب حوزه علمیه قم توسط مراجع و علما از جمله آیت الله صافی گلپایگانی معمّم شدند. 
 
به گزارش راسخون به نقل از خبرگزاری حوزه، طلّابی که در دفتر آیت الله العظمی صافی گلپایگانی جهت تلبّس به لباس مقدّس روحانیت حضور داشتند،پس از معمم شدن، لوح یادبود اهدایی را از دست ایشان دریافت می کردند که متن این لوح یادبود بدین شرح است:
 
«اکنون که به لطف خداوند متعال و توجّهات خاصّه حضرت بقیة الله الاعظم ارواح العالمین له الفدا، ملبّس به لباس مقدّس روحانیت به دست مبارک مرجع عالیقدر حضرت آیت اللّه العظمی صافی گلپایگانی مدظله الوارف شده اید، خداوند متعال را شاکر باشید که بر شما منّت گذارده و امر تبلیغ آموزه های نورانی دین مبین اسلام را به شما عطا کرده است.
 
این روز، که نقطه عطفی در دوران با برکت تحصیل در حوزه علمیه محسوب می گردد، روز تجدید عهد با صاحب و مولایمان حضرت ولیّ عصر عجّل الله تعالی فرجه الشریف است؛ روزی که به عنوان سربازي فدا کار به محضر آن بزرگوار، آمادگی خود را جهت اعلای کلمة الله و ترویج معارف نورانی قرآن و اهل البیت علیهم السلام با تمام توان و استعداد اعلام می دارید.
 
آری! امروز را - که توفیقی مضاعف در راه خدمت به دین پیدا کرده اید- روز تحوّل در امر تحصیل و تهذیب خود بدانید، و عزم خود را جزم نموده تا در مقابل تهاجم بی سابقه دشمن بر تعالیم والای مکتب اهل البیت علیهم السلام، با سلاح علم و عمل و اجتناب از اشتغال به امور غیر ضروری، به عنوان سربازی نمونه انجام وظیفه نمایید.
 
و در پایان خدمت آن بزرگوار عرضه می داریم: ای مولای ما، امروز که به لباس خدمت به دین – که لباس علما و بزرگان و سربازان فداکار شما بوده است- ملبّس شده ایم با شما تجدید عهد می کنیم که تا آخرین نفس، در راه اقامه شعائر دین بخصوص امر به معروف و نهی از منکر ایستادگی نموده و لحظه ای تقصیر و مسامحه نخواهیم کرد.

 

لوحی که آیت‌الله العظمی صافی به معمّمین داد + عکس

/2759/


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه