كتاب - شاعران انگلیسی؛ از چاسر تا الیوت - رونمایی و نقد می‌شود

سرویس اندیشه جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش نشر و کتاب:

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری حوزه‌ی هنری، در این نشست که با حضور وحید ضیایی مترجم این کتاب، و میهمانان و منتقدانی چون اسدالله امرایی، موسی بیدج، دکتر قدم‌علی سَرامی، سیّدعبدالحمید ضیایی و ... برگزار می‌شود، علاوه بر رونمایی از این کتاب که مروری اجمالی بر سیر فعالیت شاعران انگلیسی‌زبان است، حاضران در مورد کمّ و کیف ترجمه‌ این اثر به بحث و بررسی خواهند پرداخت.

نشست رونمایی و نقد ترجمه‌ کتاب «شاعران انگلیسی؛ از چاسر تا الیوت» روز ‌شنبه، ۱۰ مرداد ۱۳۹۴، ساعت ۱۵، در سالن زنده‌یاد امیرحسین فردی حوزه‌ هنری انقلاب اسلامی واقع در خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ برگزار می‌شود.

وحید ضیائی در ۶ خرداد ۱۳۵۹ در شهر اردبیل به دنیا آمده است.

از آثار او می‌توان به سی و سه شعر عاشقانه (مجموعه شعر نو، نشر بوتیمار، مشهد، ۱۳۸۴)، هزل تعلیم است (پژوهشی در باب طنز و هزل در شعر ایران، ۱۳۸۶، ویرایش مجدد و انتشار آن با نام تلخپند، محقق اردبیلی ۱۳۹۱)، فرصت دوست داشتن (معرفی شاعران زن معاصر جهان، دوزبانه، نشر بوتیمار، مشهد، ۱۳۸۴)، مویه از لاکپشت های ۳۳ (مجموعه شعر با مضمون جنگ، متن دو زبانه، نشر هنر رسانه اردیبهشت، تهران ۱۳۸۸)، حکمت خسرو (شرحی بر اصطلاحات فلسفی دیوان ناصر خسرو قبادیانی، نشر محقق اردبیلی، ۱۳۹۱) اشاره کرد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه