فصلنامه - فرهنگ مردم - به چالش آب در ایران می‌پردازد

سرویس اندیشه جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش نشر و کتاب:

سید احمد وکیلیان نویسنده محقق حوزه فرهنگ عامه در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: در کنار تحقیقات و پژوهش‌ها و فعالیت در حوزه کتاب، مشغول کار درباره مشکل و چالش آب در کشورمان در حوزه مطبوعات هستم. چون در کشورمان چالش و مشکل کمبود آب همیشگی است، تصمیم گرفتیم در فصلنامه فرهنگ مردم، به مساله آب در فرهنگ ایران بپردازیم.

مدیر مسئول فصلنامه فرهنگ مردم افزود: به این ترتیب به آب از همه زوایای فرهنگی مردم ایران پرداخته خواهد شد. برای این کار هم از پژوهشگران و محققان فرهنگ عامه درخواست شده و می‌شود تا مقالات تخصصی خود را در این باره به مجله ارائه کنند تا ویژه‌نامه جامعی در این باره به چاپ برسانیم.

وی در ادامه گفت: کشور ایران همیشه از دوران باستان تا امروز با مشکل کمبود آب روبرو بوده است و امسال هم این مشکل خودش را بدتر از گذشته نشان داد. بنابراین با اساتید حوزه فرهنگ و فرهنگ مردم در تهران، یزد و دیگر استان‌های کشور مذاکره می‌کنیم تا مقالات و مطالب‌شان را به ما برسانند تا در «فرهنگ مردم» چاپ کنیم.

وکیلیان درباره انتشار این فصلنامه گفت: به نظرم، این ویژه‌نامه مجله را بعد از زمستان امسال یعنی اوایل سال 94 به چاپ برسانیم.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه