فال امروز شما یک شنبه 19 بهمن 93

فال امروز شما شنبه 11 بهمن 93

فال امروز شما یک شنبه ۱۹ بهمن ۹۳

از صبح تا شب بر شما چه خواهد گذشت:

فروردین

بیدار شوید! هوشیار باشید. اینکه مشکلات خود را مخفی کنید و آنها را در پس ذهن خود قایم کنید، دردی دوا نمی کند. دوباره بعد از مدتی به سراغ شما می آید و این بار با فشار بیشتر ذهنتان را درگیر می کند. اجازه دهید هیجانات درونی شما بیرون بریزند؛ هر چه که هست، خوب یا بد باید به خودتان ایمان داشته باشید و حس هایتان را رها کنید. حرف زدن کمک می کند تا فشارهای روحی کم شوند. دیگران هم راهکارهای خوبی پیش رویتان می گذارند. به این ترتیب، دوباره خلاقیت و ایده پردازی های ناب به سراغتان خواهد آمد و شما همچون گذشته می توانید خودتان باشید.

اردیبهشت

امروز زمان عشق ورزیدن است. عینک صورتی خود را به چشم بزنید تا همه جا را زیبا و رنگی ببینید و همه چیز خوشایند باشد. با دوستان تماس بگیرید و با آنها برای تفریح و گردش برنامه بگذارید. خوش بینی و حس های مثبت، امروز کمک می کنند تا خیلی بهتر موانع کاری خود را کشف کنید. به دلتان رجوع کنید و از اینکه حس های واقعی خود را بروز دهید هیچ هراسی نداشته باشید. حس گناه یا اشتباه را برای امروز از خود دور کنید تا این همه انرژی مثبت که خدا برایتان در نظر گرفته است را استفاده کنید.

خرداد

گذشته ها گذشته است و لازم نیست آنها را مرور کنید. تنها و بهترین کاری که امروز می توانید انجام دهید این است که ببخشید و بگذرید. اگر مسایلی در ذهنتان آزارتان می دهد، به جای فکر کردن به آنها و پروبال دادن به غم آنها، فراموش کنید، ببخشید و بگذارید از ذهن شما بیرون بروند. برای مسایل کاری هم از دیگران یاد بگیرید. روش های شما دیگر جواب نمی دهند، پس وقتتان را برای این بگذارید که از دیگران بیاموزید و راه های تازه را امتحان کنید. این کمک می کند تا سریع تر کارهای عقب افتاده را انجام دهید.

تیر

شک ها و تردیدهای درونی را دور بریزید و خودتان باشید. به نداهای درونی خود اعتماد کنید. کسی را که به او اعتماد و اعتقاد کامل دارید را به چای در یک کافه دعوت کنید و پای صحبت هایش بنشینید. یا حتی می توانید به کتابخانه بروید و در مورد مسایلی که فکرتان را مشغول کرده و کلی سوال برایتان ایجاد کرده است، مطالعه کنید. امروز باید راه های تازه در زندگی پیدا کنید تا کارها همان طور که می خواهید پیش بروند. حتی فال گرفتن هم می تواند به شما کمک کند. کتابی را بردارید و به صورت رندوم یک صفحه را باز کنید و از کلمات آن برای الهام گرفتن کمک بگیرید.

مرداد

اگر با کسی در ارتباط نزدیک هستید، امروز توصیه می کنیم با سیاست بیشتر رفتار کنید. به خودتان ایمان داشته باشید و همیشه از موضع قدرت رفتار کنید. این را بدانید صداقت کلید اصلی ارتباط های پایدار است. هر چه بیشتر خود واقعیتان باشید، بیشتر می توانید خود را در دل اطرافیان جا کنید. با انرژی های امروز، به جایگاه های بلند دست پیدا خواهید کرد. به ندای قلب خود گوش کنید و مطمئن باشید توانایی انجام هر کاری را دارید. اگر مساله ای شما را آزار می دهد، در مورد آن حرف بزنید. از کسانی که ناراحتتان کرده اند، بخواهید دلیل کارشان را بگویند، شاید شما دچار سوتفاهم شده باشید!

شهریور

قلب خود را باز بگذارید. خودتان را رها کنید و بگذارید احساساتتان همان طور که در دلتان هستند، خود را نشان دهند. در ارتباط های خود صادق باشید و نگران قضاوت دیگران نباشید. اگر کسی موجب آزار شما می شود، با حرف زدن می توانید بدترین شرایط را هم درست کنید. پس حرف بزنید و ناراحتی های خود را بیان کنید. این را به یاد داشته باشید لحظه ها را نمی توان بازگرداند، پس همیشه بهترین بازی خود را انجام دهید. سعی کنید از همه لحظه هایی که خدا برایتان آفریده است بهترین استفاده را ببرید. امروز می توانید دوستی هایی که خراب شده اند را دوباره بسازید و برقرار کنید.

مهر

امروز این را بدانید که قرار نیست همه جذب شما و حرف های شما بشوند. اما شما نباید خودتان را ببازید یا از این مساله ناراحت شوید. شاید در حال حاضر برای برخی از اطرافیان حذابیت نداشته باشید، اما بدون شک شما به تاییذ همه نیاز ندارید. باید در وهله اول به خود و زندگی شخصی و کاری خود فکر کنید و سپس نظر دیگران برایتان مهم باشد. پیش از اینکه به افراد مخالف پاسخی بدهید، خوب فکر کنید. حس های منفی را دور بریزید و با ایمان به توانایی های خود، مثبت اندیش و خوش برخورد باشید.

آبان

رمز موفقیت و شادی امروز شما، «هیجان» است. به حس های عاشقانه و مثبت اجازه دهید خودشان را رها کنند. امروز عاشقانه های زیادی در وجود خود حس می کنید و درست این است که به آنها اجازه خودنمایی بدهید. باید هیجانات ناگهانی را کنترل کنید و به آنهایی که مثبت و خوب هستند، پروبال بیشتری بدهید. کارها و حرف های شما زمانی روی دیگران تاقیر می گذارند و موجب جلب توجه آنها می شوند که صادقانه و از صمیم قلب باشند. پس خودتان باشید.

آذر

شما خیلی راحت می توانید برای مشکلات راهکار پیدا کنید و برخی از اطرافیان چشم دیدن این را ندارند. امروز لحظه های حساسی در انتظار شما است. در جلسه های کاری ممکن است با مخالفت هایی رو به رو شوید و شاید دوستی های نزدیک شما دچار تنش شود. حتی شاید به طوفان تبدیل شود. اما این را به یاد داشته باشید، وقتی نمی توانید نظر یا عقیده کسی را عوض کنید، بیهوده تلاش یا بحث نکنید. سرتان را به زندگی خود گرم کنید و به دیگران و نظرات و عقایدشان کاری نداشته باشید. بهتر است در این موارد اصلا خود را داخل نکنید.

دی

در ارتباط خود با اطرافیان سیاست بیشتری به خرج دهید. مراقب واژه هایی که استفاده می کنید، باشید. این را بدانید که نمی توانید نظر یا رفتار دیگران را تغییر دهید، پس برای آن تلاشی هم نکنید. دخالت در رفتارهای دیگران فقط اعصاب خودتان را خرد می کند. به جای تمرکز روی زندگی دیگران، سرتان به کار خود باشد و برای آینده بهتر خود برنامه ریزی کنید. در گفت‌وگوهایی که نظرات شما تاثیری ندارند نیز سعی کنید فقط شنونده باشید. اما طوری هم رفتار نکنید که گویا سخنان آنها برای شما اهمیتی ندارد. وقتی به دیگران احترام بگذارید، آنها هم به شما احترام خواهند گذاشت.

بهمن

امروز طرز تفکر شما مورد آزمایش بقیه قرار می گیرد، آنها دوست دارند بدانند تا چه اندازه روشنفکر یا سنتی هستید. شاید خودتان هم به درستی ندانید در کدام دسته قرار می گیرید. اما اهمیتی هم ندارد. خودتان باشید و در شرایط مختلف، آنچه که به نظرتان درست است را انجام دهید. مهم نیست طرز فکرتان قدیمی یا مدرن باشد، مهم این است که درست رفتار کنید و موجب ناراحتی اطرافیان نشوید. در مسایلی که قدرت تغییر آنها را ندارید، گیر نکنید. ترس ها را کنار بگذارید و به آینده روشن فکر کنید. افرادی که مانع پیشرفت شما هستند را خیلی راحت از زندگی حذف کنید.

اسفند

اگر به دنبال روزی بودید که به طور کامل به خود اختصاص بدهید و نگران نظرات و احساسات دیگران نباشید، امروز است. از این فرصت برای ریلکس کردن و بهبود روحیه خود استفاده کنید. با خودتان خلوت کنید و خواسته هایتان را روی میز بریزید و برای آنها اولویت تعیین کنید. یک امروز را بی خیال دیگران و خواسته هایشان بشوید و فقط به خودتان فکر کنید. مسایلی که خارج از کنترل هستند را از لیست خود حذف کنید و بیشتر تمرکزتان را روی آنهایی بگذارید که شما را به خوشحالی و موفقیت بیشتر سوق می دهند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه