فارغ التحصیلی ۲هزار دانشجو از دانشگاه پیام نور قرچک

سرویس اندیشه جوان ایرانی؛ بخش حوزه و دانشگاه:

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، ظهر یکشنبه مراسم جشن دانشجویان جدیدالورود دانشگاه پیام نور قرچک با حضور مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان قرچک و جمعی از مسئولان و مدیران اجرایی و دانشگاهی برگزار شد.

امیر حسین امیر خانی در این مراسم با اشاره به نقش دانشگاه پیام نور در توسعه و پیشرفت علمی کشور اظهار داشت: دانشگاه پیام نور نقش مهمی را در توسعه و گسترش فعالیت های علمی در کشور ایفا می کند.

رییس دانشگاه پیام نور قرچک با اشاره به افتخارات کسب شده توسط دانشگاه پیام نور در جهان و کشور ادامه داد: بر اساس بررسی های به عمل آمده در میان دانشگاه های کشور، دانشگاه پیام نور رتبه نخست کیفیت آموزشی را به دست آورد.

وی افزود: همچنین دانشگاه پیام نور قرچک توانسته از لحاظ تعداد جذب دانشجو در قاره آسیا رتبه دوم و در جهان رتبه ششم را به دست آورد که این مهم نشان دهنده جایگاه و نقش دانشگاه پیام نور در گسترش و پیشرفت علمی کشور است.

امیرخانی متذکر شد: دانشگاه پیام نور قرچک نیز از زمان تشکیل در سال ۷۳ تاکنون، نقش مهم وغیر قابل انکاری را در گسترش سطح علمی منطقه ایفا کرده و اکنون نیز با گسترش رشته های تحصیلات تکمیلی به موفقیت بهتری رسیده است.

رییس دانشگاه پیام نور شهرستان قرچک همچنین از فارغ التحصیلی بیش از دو هزار دانشجو در این دانشگاه خبر داد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه