عضوگیری رایگان ازعلاقمندان درکتابخانه عمومی امام رضا (ع) سنندج

سرویس اندیشه جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش نشر و کتاب:

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی کتابخانه های عمومی کردستان، اسماعیل احمدی اظهارداشت: این برنامه امروز، ۴ شهریور به مناسبت ولادت امام رضا (ع) و به مدت یک روز در کتابخانه امام رضا(ع) انجام می گیرد.

وی عنوان کرد: همچنین به مناسبت بزرگداشت دهه کرامت برنامه ویژه ای با دعوت از علاقمندان و اعضای فعال در کتابخانه عمومی امام رضا(ع) واقع در منطقه عباس آباد سنندج برگزار می شود.

وی ایام دهه کرامت را بهترین فرصت برای ترویج و نهادینه کردن فرهنگ منور رضوی دانست و افزود: حضرت ثامن الحجج امام رضا (ع) و همچنین خواهر بزرگوار ایشان کریمه اهل بیت (ع) آموزه های گران قدری را برای بشریت داشته اند.

احمدی با تاکید بر اینکه باید از آموزه های نورانی پیامبر و اهل بیت در زندگی خود بهره ببریم تا در مسیر رشد و تعالی گام برداریم، عنوان کرد: کار و تلاش برای ترویج فرهنگ رضوی نوعی عبادت محسوب می شود.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کردستان با بیان اینکه سیره عملی و علمی ائمه اطهار (ع) بهترین الگو برای جامعه اسلامی است، بیان کرد: دهه کرامت بهترین فرصت برای تبیین سیره علمی، عملی و اخلاقی اهل بیت است.

وی گفت: کتابخانه های عمومی که با هدف ارتقای شاخص های کتابخوانی و نهادینه کردن فرهنگ مطالعه در جامعه فعالیت می کنند نقش مهمی در ترویج افکار و آموزه های بزرگان دین دارند.

احمدی تصریح کرد: در جامعه همواره به دنبال الگوهای بر‌تر هستیم و به‌طورقطع، بهتر و شایسته‌تر از ائمه اطهار (ع) برای الگو قرار دادن در جامعه وجود ندارد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کردستان تصریح کرد: امروز دشمنان اسلام با پایه ریزی گروه‌های تکفیری و تروریستی تلاش می‌کنند تا دین مبین اسلام را دینی خشن جلوه دهند لذا باید با ترویج فرهنگ اهل بیت (ع) در جامعه و گسترش سیره و روش آن بزرگوران در جهت مقابله با نقشه‌های شوم دشمنان اسلام برنامه ریزی کرد.

وی اضافه کرد: از تمام ظرفیت و امکانات موجود باید برای ترویج فرهنگ اهل بیت در جامعه استفاده کرد چرا که در صورت تحقق این مهم بسیاری از مشکلات جوامع بشری رفع می شود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

��شاهده سایت نشونه