شهریه دانشگاه آزاد ۱۵ درصد افزایش یافت - فعالیت ۴۸۰ واحد فناور

سرویس اندیشه جوان ایرانی؛ بخش حوزه و دانشگاه:

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، حمید میرزاده پیش از ظهر یکشنبه در حاشیه آئین افتتاح مسابقات بسکتبال پسران دانشگاه آزاد اسلامی کشور در مجموعه آزادگان دانشگاه آزاد واحد سمنان در گفتگو با خبرنگاران ضمن بیان اینکه در ابتدای سال ۱۳۹۲ساخت یک هزار و ۷۰۰ متر مربع فضای آموزشی آغاز شد، اظهار داشت: سال گذشته یک میلیون متر مربع تکمیل شده است و امیدواریم تا پایان امسال شاهد تکمیل این ساخت و سازها باشیم.

وی از افزایش فضای آموزش عالی در این دانشگاه به ۱۲.۵ میلیون متر مربع تا پایان سال ۱۳۹۶خبر داد و عنوان کرد: هم اکنون در دانشگاه آزاد اسلامی ۱۱ میلیون متر مربع فضای آموزشی در اختیار داریم.

فعالیت ۶۷ مرکز رشد تحت پوشش دانشگاه آزاد اسلامی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به این مطلب که ۶۷ مرکز رشد تحت پوشش این دانشگاه در کشور مشغول فعالیت هستند، بیان داشت: در حال حاضر۴۸۰ واحد فناور و شرکت دانش بنیان تحت پوشش این مراکز مشغول فعالیت هستند.

میرزاده تاپایان سال ۹۶ شمار مراکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی باید به ۱۵۰ مرکز افزایش یابد، افزود: در این مدت شمار شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور تحت پوشش این مراکز به ۸۰۰ واحد رسیده است.

وی از در دستور کار بودن اجرای طرح تجمیع واحدهای دانشگاه های آزاد اسلامی خبر داد و گفت: افزایش بهره وری، کاهش روند اداری و چابک سازی از مهمترین اهداف این طرح است که قرار بدون هیچ بار مالی بیشتر اجرا شود.

سمنان، استانی متمرکز بر فعالیت عالی دانشگاه ها

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر اینکه سمنان، یک استان متمرکز بر فعالیت عالی دانشگاه ها است، افزود: فعالیت سه مرکز رشد در واحدهای دانشگاه آزاد در این استان برنامه ریزی شده است.

میرزاده با اشاره به آئین افتتاح مسابقات بسکتبال پسران دانشگاه آزاد اسلامی کشور، گفت: باید جوانان را در امر ورزش حمایت کرد.

وی از کسب موفقیت های ورزشکاران دانشگاه آزاد در مقام های کشوری و بین المللی سخن گفت و افزود: این موفقیت ها توجه ویژه دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه فعالیت های ورزشی را نشان می دهد.

مقام عالی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به این مطلب که توجه به فعالیت ورزشی جوانان ضروری است، تصریح کرد: همه ما اعتقاد داریم ورزش ضامن سلامتی جسم و بالندگی فکر است.

محسن هاشمی معاون عمرانی، حجت الاسلام سیدطه هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی و حجت الاسلام علی عسگری معاون امور مجلس دانشگاه آزاد اسلامی به همراه محمدرضا میرزایی معاون سیاسی امنیتی استانداری و تعدادی از مسئولان استان سمنان، حمید میرزاده را در برنامه های نشست با روسای واحدهای دانشگاه آزاد و اعضای هیئت علمی منتخب، نشست با هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی با حضور نمایندگان استان سمنان در مجلس شورای اسلامی، افتتاح مسجد این دانشگاه و ... همراهی می کنند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه