شلوار جین یکی از محبوب ترین بخش پوشاک و شاید بتوان گفت بخش همیشگی پوشاک بانوان و آقایان است. برای ایجاد تنوع و رسمیت بخشیدن به این لباس، دانستن اطلاعات مفید ضروری است. در این گزارش ما به بیان نکاتی از جمله رنگ، مدل و سایر پارامترهای مورد توجه طراحان برای طراحی شلوار جین در زمستان امسال می پردازیم و گستره ای از تنوع را که توسط طراحان صاحب نام معرفی شده اند به شما نشان می دهیم. جین پاچه گشاد. شلوار پاچه گشاد هم، امسال مورد توجه طراحان مد است و از قلم نیفتاده. گرچه این مدل به اندازه دیگر مدل ...


شلوار جین هایی مناسبِ بوت و نیم بوت +تصاویر

شلوار جين يكي از محبوب ترين بخش پوشاك و شايد بتوان گفت بخش هميشگي پوشاك بانوان و آقايان است. براي ايجاد تنوع و رسميت بخشيدن به اين لباس، دانستن اطلاعات مفيد ضروري است. در اين گزارش ما به بيان نكاتي از جمله رنگ، مدل و ساير پارامترهاي مورد توجه طراحان براي طراحي شلوار جين در زمستان امسال مي پردازيم و گستره اي از تنوع را كه توسط طراحان صاحب نام معرفي شده اند به شما نشان مي دهيم.

جين پاچه گشاد

شلوار جین هایی مناسبِ بوت و نیم بوت +تصاویر

شلوار پاچه گشاد هم، امسال مورد توجه طراحان مد است و از قلم نيفتاده. گرچه اين مدل به اندازه ديگر مدل هاي زمستان امسال مثل شلوار تا خورده محبوبيت ندارد اما در ليست طرح هاي زمستان ديده مي شود و به درد خانم هايي مي خورد كه نيم بوت مي پوشند.

جين چسبان

شلوار جین هایی مناسبِ بوت و نیم بوت +تصاویر

شلوار تنگ يا همان لوله تفنگي امسال هم قله هاي دنياي مد را فتح كرده است. اين مدل بيشتر مناسب بانواني است كه از تناسب اندام و پاهاي كشيده برخوردار هستند. اگر تمايل داريد در فصل زمستان بوت بلند بپوشيد بايد سراغ اين مدل برويد.

جين كلاسيك

شلوار جین هایی مناسبِ بوت و نیم بوت +تصاویر

بسياري از طراحان دنياي جين، شلوار جين كلاسيك را بهترين مدل آن مي دانند. طبق نظر آنها اين مدل شلوار را مي توان هنگام پياده روي، سر كار و حتي در مراسم و جشن ها پوشيد. شلوار جين كلاسيك تقريبا به تمام خانم ها با هر سن و سليقه اي تعلق دارد و به همين دليل باعث شده تا اين مدل، در هر فصلي و هر مدي، خط اول توليد شلوار جين باشد.

جين فانتزي

شلوار جین هایی مناسبِ بوت و نیم بوت +تصاویر

در پايان به آخرين مدل مورد توجه طراحان امسال مي پردازيم. سنگ هاي رنگي، منجوق هاي رنگارنگ، پولك، دكمه هاي هم رنگ شلوار و گلدوزي مي تواند شلوار جين شما را زينت بخشد و تيپ شما را از يكنواختي نجات دهد. عناصر تزئيني بيشتر مناسب لباس هاي رسمي است و به درد مهماني مي خورد.

جين تا خورده

شلوار جین هایی مناسبِ بوت و نیم بوت +تصاویر

از ميان سبك هاي قديمي و فراموش شده، جين با لبه برگردان دوباره توجه طراحان مد را جلب كرده است. اين مدل شلوارها برش آزادي دارند، انگار كه يك سايز بزرگ تر خريده باشيد. چنين مدلي اين امكان را براي شما فراهم مي كند تا شلوار همسر يا برادر خود را به كمك يك تاي كوچك يا بزرگ استفاده كنيد. البته نبايد فراموش كنيد اگر كمر شلوار براي شما گشاد است، بايد آن را همراه يك كمربند استفاده كنيد. همچنين اگر هنگام خريد، شلواري انتخاب مي كنيد كه قدش بلند است، مي توانيد بدون مراجعه به خياط، آن را به اندازه قد و قامت خود در بياوريد.

جين رنگي

شلوار جین هایی مناسبِ بوت و نیم بوت +تصاویر

براي روزهاي پيش رو، ديگر آبي كلاسيك، رنگ محبوب و رايج شلوار جين براي خانم ها نيست. كافي است به فروشگاه هاي لباس فروشي سر بزنيد تا با رنگ هاي متنوع شلوارها رو به رو شويد و مطابق سليقه و نياز خود دست به انتخاب بزنيد. برندهاي صاحب سبك در دنياي جين مانند ليوايز، در مد زمستان امسال، شلوارهايي با رنگ مشكي، سفيد، بژ، يشمي و. . . طراحي و روانه دنياي پوشاك كرده اند.

جين پاره

شلوار جین هایی مناسبِ بوت و نیم بوت +تصاویر

شلوار جين با تكه هاي پاره و وصله دار يكي از مدل هاي فانتزي به حساب مي آيد. اين سبك خاص مخصوص خانم هايي است كه دوست دارند تيپ هاي فشن را تجربه كنند و به تيپ اسپرت علاقه مند هستند. اين مدل يكي از جديدترين و منحصر به فردترين سبك هاي زمستان امسال است. اين روزها شلوار پاره همراه ساييدگي بسيار محبوب است؛ پس اگر شلواري داريد كه از روي بدشانسي پاره شده است، نگران نباشيد! خوشبختانه مد اين روزها به شما شجاعت مي بخشد و امكان استفاده از دورريختني ها را براي شما فراهم مي كند.

منبع: مجله زندگی ایده آل

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه