وقتی حتی غربی ها هم مبهوت این نقش و نگارهای زیبا می شوند، حیف نیست به لباس های خود این همه کم لطف باشیم؟! بیایید سری به مجموعه طرح های برند ویتی بزنید. کارهای فارسی نویس، چند سالی است در بازار پوشاک- از مانتو تا لباس- مرسوم شده اند اما این بار برای شما نمونه هایی پیدا کردیم که در کنار فارسی نویسی، بویی هم از فرهنگ ایرانی دارد. رضا محمودی، بنیانگذار ویتی 15 سال است که در این زمینه فعالیت دارد ولی به گفته ایشان از دو سال پیش با توجه به نیاز بانوان ایرانی برند ویتی سعی در خلق طرح های تازه برگ ...


شال های رنگین کمانی برای سلیقه ایرانی +تصاویر

وقتی حتی غربی ها هم مبهوت این نقش و نگارهای زیبا می شوند، حیف نیست به لباس های خود این همه كم لطف باشیم؟! بیایید سری به مجموعه طرح های برند ویتی بزنید. كارهای فارسی نویس، چند سالی است در بازار پوشاك- از مانتو تا لباس- مرسوم شده اند اما این بار برای شما نمونه هایی پیدا كردیم كه در كنار فارسی نویسی، بویی هم از فرهنگ ایرانی دارد. رضا محمودی، بنیانگذار ویتی 15 سال است كه در این زمینه فعالیت دارد ولی به گفته ایشان از دو سال پیش با توجه به نیاز بانوان ایرانی برند ویتی سعی در خلق طرح های تازه برگرفته از سنت، اصالت و زیبایی هنر ایرانی کرده است. بزرگ بودن این شال ها دست تان را باز می گذارد تا بتوانید آنها را به مدل های مختلف سر كنید.

تهران قدیم

شال های رنگین کمانی برای سلیقه ایرانی +تصاویر

شاید از دور فكر كنید روی این روسری مجموعه ای از نقوش درهم و شبیه نقاشی كوبیسم كار شده، اما درواقع تصویری خطی از تهران قدیم است. اگر مانتوی سفید یا نارنجی برای خود انتخاب كرده اید، برای تكمیل آن به این شال احتیاج دارید.

شاهنامه خوانی

شال های رنگین کمانی برای سلیقه ایرانی +تصاویر

جنس لطیف و رنگ سبز- آبی شال آن را تبدیل به نمونه ای مناسب كرده است. طرح روی شال هم برگرفته از شاهنامه است كه بازی چوگان را نمایش می دهد. این شال را با مانتویی که حاشیه دوزی سنتی مثل ترمه دارد، همراه كنید.

زیر باران

شال های رنگین کمانی برای سلیقه ایرانی +تصاویر

تركیب رنگ های شاد در این شال می تواند در كنار هر مانتوی ساده ای، یك ست خاص برای شما فراهم كند. تصویر روی این شال، یك روز بارانی را نشان می دهد. تنوع رنگی این شال دست شما را باز می گذارد تا با مانتوهایی به رنگ های سفید، زرشكی، زرد، آبی و. . . آن را ست کنید.

مشکی نباید ساده باشد

شال های رنگین کمانی برای سلیقه ایرانی +تصاویر

همه خانم ها شال مشکی را ساده سر می کنند اما رنگ هایی مثل طلایی روی مشکی خودشان را خیلی خوب نشان می دهند. حاشیه های این شال با پارچه مخمل است تا به راحتی نقوش طلایی روی مخمل سوزن دوزی شود.

زنده باد ایران

شال های رنگین کمانی برای سلیقه ایرانی +تصاویر

تلفیق خوشنویسی و نقوش قاجاریه در كارهای مدرن زیاد دیده می شود؛ مثلا در یك خانه مدرن می توانید تابلویی با چنین نقشی ببینید. این روسری را كنار یك مانتوی كتی ساده بپوشید و ببینید تلفیق طراحی سنتی و مدرن چه ست زیبایی خلق می كند.

یادگارهای ایرانی روی شال

شال های رنگین کمانی برای سلیقه ایرانی +تصاویر

اگر شما از كسانی هستید كه در ست های شال تان سراغ رنگ های تند و شاد نمی روند، این شال با رنگ های ملایمش مناسب شماست. این شال به دلیل استفاده از الیاف طبیعی در 4 فصل قابل استفاده است.

عروسی هندوستان

شال های رنگین کمانی برای سلیقه ایرانی +تصاویر

برای كسانی كه از طیف قهوه ای مانتو دارند، این شال را پیشنهاد می كنیم. نقوش قهوه ای با زمینه كرم رنگ که در این شال كار شده، روایتگر مراسمی سنتی در هندوستان است كه طراح با اضافه كردن نقوش هخامنشی، زیبایی آن را دوچندان كرده است.

منبع: مجله زندگی ایده آل

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه