زنان ایثارگر شهرستان دشتی تجلیل شدند

سرویس اندیشه جوان ایرانی؛ بخش حوزه و دانشگاه:

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی عصر پنج شنبه در مراسم یادواره شهیده فوزیه شیردل، شهیده شاخص سال 93 و تجلیل از زنان ایثارگر شهرستان دشتی اظهار داشت: وقتی وصیت نامه شهدا را مطالعه می کنیم همه آنها به دو موضوع ولایت و حجاب تاکید داشتند.

سرهنگ پاسدار علی غضفری افزود: شهدا همیشه تاکید داشتند که پشت سر ولایت باشید و هیچ وقت ولی خود را تنها نگذارید.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی ادامه داد: امروز همه ما وظیفه داریم وصیت نامه شهدا را مطالعه کنیم این یکی از اساسی ترین راهبردهایی است که می توانیم استفاده کنیم.

غضفری تصریح کرد: همه ما می بینیم که امروز دشمن تمام هجمه های خود را به سوی ولایت فقیه نشانه گرفته آنها می خواهند بین مردم و ولایت جدایی بیندارند.

زنان ایثارگر شهرستان دشتی تجلیل شدند - تصویر 1

تنها راه مبارزه با دشمن اطاعت از ولی فقیه است

خواهر شهید شکریان نیز گفت: در طول سال جلسات و مراسمات مختلفی برگزار می‌شود اما جلساتی که با نام شهدا عجین شده باشد خیلی فرق دارد.

نصرت شکریان افزود: برگزاری چنین جلساتی به ما یاد می‌دهد که هیچ وقت راه شهدا را فراموش نکنیم و همیشه در راه آنها قدم برداریم.

وی با بیان اینکه شهدا انسان‌های برگزیده خدا بودند، تصریح کرد: با توجه به شرایط امروز نیاز است بسیجیان آگاهی و بصیرت دینی که رهبر از آن صحبت می کند را داشته باشند.

شکریان بیان کرد: آنها می خواهند با فرهنگ ما مبارزه کنند و در این راستا تا کنون تلاش‌های فراونی داشته اند و سایت‌های مختلفی در فضای مجازی راه‌اندازی کرده‌اند تا افکار جوانان ما را تغییر دهند.

وی اضافه کرد: اگر ما بصیرت لازم را نداشته باشیم با مشکل مواجه خواهیم شد و خانواده‌ها نیز باید بیش از پیش هوشیار باشند.

شکریان خاطرنشان کرد: یکی از موضوعاتی که شهدا به آن اهتمام ویژه ای داشته اند مسئله ولایت‌مداری بوده امروز تنها راه مبارزه با دشمن اطاعت از ولی فقیه است.

در پایان با اهدای لوح تقدیری از زنان ایثارگر شهرستان دشتی تجلیل شد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه