رییس مجلس خبرگان درگذشت آیت الله امینیان را تسلیت گفت

سرویس اندیشه جوان ایرانی؛ بخش حوزه و دانشگاه:

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی مجلس خبرگان رهبری، آیت الله محمد یزدی طی پیامی ضایعه درگذشت آیت الله امینیان را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است: «ارتحال عام ربانی و فقیه بزرگوار حضرت آیت الله حاج شیخ مختار امینیان رحمت الله علیه نماینده محترم مجلس خبرگان رهبری موجب تاثر و تاسف شد.

آن عالم جلیل القدر از شخصیت های برجسته علمی، حوزوی و سیاسی در خطه گیلان و از شاگردان و ارادتمندان امام راحل(ره) بوده اند که در طول حیات با برکت خویش در مسئولیت های مختلف از جمله چهار دوره نمایندگی مردم شریف استان گیلان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه شهرستان آستانه اشرفیه، منشأ خدمات ارزشمندی برای نظام اسلامی، حوزه های علمیه و مردم گیلان بودند که در سالهای اخیر در بستر بیماری، سختی های فراوانی را متحمل شدند و در آستانه ماه مبارک رمضان، ماه ضیافت الهی به لقاء الله پیوستند.

هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری این ضایعه را به پیشگاه مقدس حضرت ولی عصر (عج) مقام معظم رهبری و مراجع عظام، علمای اعلام حوزه های علمیه، اعضای محترم خبرگان رهبری، مردم شریف استان گیلان و بالاخص بیت شریف و معزز ایشان تسلیت می گوید و از درگاه خداوند منان علو درجات آن عالم فقید سعید را مسئلت دارد.»

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه