رای اعتماد شورای عالی انقلاب فرهنگی به گزینه‌های ریاست 6 دانشگاه کشور

سرویس اندیشه جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش حوزه و دانشگاه:

رای اعتماد شورای عالی انقلاب فرهنگی به گزینه‌های ریاست 6 دانشگاه کشور - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، شورای عالی انقلاب فرهنگی به سرپرستان دانشگاههای شیراز، بین المللی امام خمینی(ره)قزوین، صنعتی نوشیروانی بابل، تبریز و یزد اعتماد کرد و از این پس به عنوان رئیس دانشگاه به مدت 4 سال ریاست می کنند.

بر این اساس، ابوالحسن نائینی به عنوان رئیس دانشگاه امام خمینی(ره) قزوین، محمد رضا پورمحمدی به عنوان رئیس دانشگاه تبریز، مجید ارشاد لنگرودی به عنوان رئیس دانشگاه شیراز، محمد صالح اولیا به عنوان رئیس دانشگاه یزد و جواد واثقی امیری به عنوان رئیس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل حکم ریاستشان را از وزیر علوم دریافت می کنند.

همچنین شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاسیس شعب دانشگاه غیرانتفاعی امیرالمؤمنین اهواز در برخی از استان‌های کشور موافقت کرد.

بر این اساس، این دانشگاه غیرانتفاعی در استانهای کرمانشاه، ایلام، هرمزگان و سایر شهرستان‌های استان خوزستان (حسب مورد) تاسیس می شود.

با اعلام شورای عالی انقلاب فرهنگی، در صورت ضرورت، راه‌اندازی شعب دیگر در سایر استان‌های کشور بر اساس ضوابط و مقررات حاکم بر آموزش عالی و با موافقت شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری امکان‌پذیر خواهد بود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه