رئیس جدید دانشگاه پیام نور خرم آباد معارفه شد

سرویس اندیشه جوان ایرانی؛ بخش حوزه و دانشگاه:

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، در مراسمی ظهر امروز دوشنبه با حضور محمدرضا جعفری رئیس دانشگاه پیام نور استان لرستان و حجت الاسلام موسوی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور لرستان رئیس جدید دانشگاه پیام نور خرم آباد معارفه شد.

در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات افشین بازگیر رئیس قبلی دانشگاه پیام نور خرم آباد، داوود ارادتمند به عنوان رئیس جدید این دانشگاه معرفی شد.

افشین بازگیر سه سال مسئولیت ریاست دانشگاه پیام نور خرم آباد را بر عهده داشت که امروز جای خود را به داوود ارادتمند داد.

داوود ارادتمند نیز عضو هیئت علمی گروه کشاورزی این دانشگاه بوده که به عنوان رئیس جدید دانشگاه پیام نور خرم آباد معارفه شد.

بنابر این گزارش افشین بازگیر رئیس قبلی دانشگاه پیام نور خرم آباد در این مراسم گزارشی از عملکرد سه ساله خود در این دانشگاه ارائه داد و اظهار داشت: اجرایی کردن طرح بزرگ پردیس دانشگاه پیام نور خرم آباد از جمله فعالیتها در این زمینه بوده که خوشبختانه تاکنون پیشرفت فیزیکی مناسبی داشته است.

داوود ارادتمند رئیس جدید دانشگاه پیام نور خرم آباد نیز در سخنانی با تشکر از حسن اعتماد رئیس دانشگاه پیام نور لرستان، از حضور در مسئولیت جدید به عنوان فرصتی برای خدمت به جامعه دانشگاهی استان یاد کرد و گفت: امیدواریم با سرلوحه قرار دادن تلاش و پشتکار و حفظ شان و منزلت اساتید و دانشجویان در مسیر ارتقای بیش از پیش این واحد دانشگاهی حرکت کنیم.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه