دو تغییر در دانشگاه علوم پزشکی تهران - حکم ریاست افتخاری برای یک استاد

سرویس اندیشه جوان ایرانی؛ بخش حوزه و دانشگاه:

دو تغییر در دانشگاه علوم پزشکی تهران - حکم ریاست افتخاری برای یک استاد - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، دکتر علی جعفریان رئیس دانشگاه در حکمی دکتر علی کاظمیان را برای مدت سه سال به سمت رئیس مرکز تحقیقات علوم قرآن، حدیث و طب منصوب کرد.

بر اساس این حکم این مرکز باید علاوه بر اقدامات ارزشمند انجام شده، حرکت مؤثری را در استفاده از معارف اسلامی مرتبط با حوزه طب به صورت مطالعات تطبیقی و جامع شروع کند و در جهت انتشار نتایج حاصله در سطح منطقه‌ای و بین‌المللی اقدام کند.

همچنین دکتر جعفریان در حکم دیگری دکتر حسین رضایی زاده را به عنوان سرپرست دانشکده طب سنتی منصوب کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران در این حکم یادآور شده است: تدوین برنامه 4 ساله بر اساس نقشه علمی و اولویت‌های دانشگاه، اقدام در جهت ارتقاء جایگاه آموزشی پژوهشی دانشکده در سطح کشور، گسترش و بکارگیری روش شناسی علمی در عرصه طب سنتی، اولویت دیدگاه سلامت نگر و پژوهش محور در طب سنتی ، استانداردسازی خدمات درمانی و دارویی مطابق با نیازهای بومی و روش‌های صحیح طبابت و داروسازی، طراحی هدفمند پژوهش‌های کاربردی و دانش بنیان منجر به خدمت یا محصول مطابق با روش‌های روزآمد، فراهم کردن عادلانه و بهینه شرایط و فرصت‌ها برای فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی همه اعضای هیأت علمی و دانشجویان رشته‌ها و مقاطع مختلف و تمهید شرایط جذب دانشجوی خارجی با همکاری معاونت بین‌الملل دانشگاه از جمله فعالیت ها و مسئولیت های این دانشکده است.

دکتر جعفریان رئیس دانشگاه، در حکمی ریاست افتخاری مرکز تحقیقات علوم قرآن، حدیث و طب دانشگاه را به دکتر محمد مهدی اصفهانی اعطا کرد. وی در نامه ای یادآور شده است: با توجه به سوابق علمی، تجربیات ارزنده و اقدامات ارزشمند قبلی، از جنابعالی تقاضا می‌شود با قبول ریاست افتخاری مرکز تحقیقات علوم قرآن، حدیث و طب دانشگاه را یاری فرمایید. حضور حضرتعالی در این مرکز می‌تواند نقش ارزشمندی در تحقق اهداف دانشگاه داشته باشد.

جعفریان همچنین از زحمات دکتر محمدرضا شمس اردکانی در راه اندازی و تصدی ریاست دانشکده طب سنتی تشکر کرد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه