دومین نشست اعضای هیئت امنای بنیاد شعر و ادبیات داستانی امروز برگزار می‌شود

سرویس اندیشه جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش نشر و کتاب:

دومین نشست اعضای هیئت امنای بنیاد شعر و ادبیات داستانی امروز برگزار می‌شود - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی، با انتخاب مهدی قزلی به عنوان نهمین عضو هیئت امنای بنیاد شعر و ادبیات داستانی، دومین جلسه هیئت امنای این بنیاد عصر امروز با موضوع انتخاب مدیرعامل برگزار می‌شود.

سیدعباس صالحی معاون فرهنگی وزیر ارشاد، محمدعلی زم معاون فرهنگی و اجتماعی دبیرخانه شورای هماهنگی مناطق آزاد کشور، محمدهادی ایازی رئیس شورای مشاوران شهردار تهران، سیدمجید حسینی مدیرعامل نشر شهر، ابراهیم حسن بیگی داستان نویس، اسماعیل امینی شاعر، مصطفی رحماندوست نویسنده، محمد حسنی مدیرعامل سابق بنیاد و مهدی قزلی مدیر امور ادبی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، به عنوان اعضای هیات امنای این بنیاد به این جلسه دعوت شده‌اند.

گفته می‌شود یکی از جدی ترین گزینه‌ها برای انتصاب به عنوان مدیرعامل این بنیاد مهدی قزلی است که به تازگی به عضویت هیئت امنای بنیاد شعر و ادبیات داستانی درآمده است.

بنیاد ادبیات داستانی که در جلسه اخیر هیئت امنا به «بنیاد شعر و ادبیات داستانی» تغییر نام داد، از آذرماه 1392 تاکنون بدون مدیرعامل به فعالیت خود ادامه داده است. با توجه به اهمیت و جایگاه این بنیاد در توسعه فعالیتهای ادبی کشور در حوزه شعر و داستان، تعیین تکلیف درباره مدیرعامل این بنیاد ضرورت اجتناب ناپذیری است که باید به سرعت درباره آن تصمیم گیری شود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه