درخواست مادر روحانی موفق روشندل از مسئولین

دیروز عصر حوالی ساعت 17 بود که بغض مردم روزه‌دار کشورمان پای تلویزیون با اشکهای چشم یک روحانی روشندل و مادر روشندلش، ترکید. آنجا که این روحانی مادر نابینایش را عاشق روضه‌های اهل بیت(علیهم السلام) معرفی کرد و به احترام مادرش چند جمله روضه خواند و با اشکهای خود و مادرش، مخاطبان فرهیخته شبکه سه سیما را بسیار منقلب کرد.

به گزارش بی باک، حجت الاسلام لطفعلی باقریان، روحانی روشندلی که دیروز ساعت 17 مستندی پیرامون وی در برنامه سفره های نور شبکه سه سیما پخش شد، این روزها یکی از موفقترین مبلغانی است که در هر محفلی پا گذاشته است، جوانان و نوجوانان را مجذوب و عاشق مکتب حقه اهل بیت (علیهم الاسلام) نموده است.

درخواست مادر روحانی موفق روشندل از مسئولین - تصویر 1

وی در عرصه تبلیغ کودک و نوجوان آنچنان موفق عمل کرده است که انگار تمام عمر خود را صرف آموختن روحیات آنها و شیوه‌ها و مهارتهای تبلیغی برای این قشر نموده است. این در حالی است که وی برای همه رده‌های سنی و فکری حرفها و مهارتهای خاص خود را دارد و تمامی برنامه‌های وی با استقبال چشمگیر مردم روبرو می شود.

حجت الاسلام باقریان با وجود محرومیت از نعمت بینایی در عرصه های گوناگون تبلیغ از جمله تبلیغ برای کودکان، تبلیغ در زمینه خانواده و مشاوره برای آحاد مختلف مردم بسیار موفق بوده و خوش درخشیده است و حتی واجب فراموش شده‌ای چون امر به معروف را که عموما از طرح آن فراری هستند را با مهارت و شیوه‌ای علمی، جذاب و دوست داشتنی در بسیاری از ارگانها و سازمانها و مجموعه های کشور، آموزش می دهد تا جایی که دوره‌های وی با استقبال چشمگیر مخاطبان روبرو شده است.

وی آنچنان عالم، خوش بیان و اخلاقی است که هر کجا حتی برای یکبار پایش باز می شود، دیگر آن مخاطبان پای ثابت صحبتهای وی می شوند.

1

شیوه زندگی و تحصیل علم و جمع آوری محتوای تبلیغی این روحانی روشندل آنچنان جالب و دشوار است که هر انسانی را مبهوت عزم و ارده و روحیه شاکرانه وی می کند.

علی رغم محرومیت وی از نعمت بینایی، ایشان آنچنان پرتلاش و با نشاط برای تبلیغ و تبیین معارف دینی می دود که هر انسان عاقلی را از خود شرمنده می کند.

درخواست مادر روحانی موفق روشندل از مسئولین - تصویر 3

حال مادر این روحانی موفق و روشندل که او نیز از نعمت بینایی محروم است و نان آوری جزء فرزندانش ندارد، در گفتگو با خبرنگار بی‌باک تنها درخواستش از مسئولین را انتقال تنها فرزند ذکور بینایش که از اساتید دانشگاه شاهرود است به اصفهان می باشد تا کمک کارشان در مشکلات زندگی باشد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه