دبیرخانه دائمی نمایشگاه کتاب تهران به زودی تشکیل می‌شود

دبیرخانه دائمی نمایشگاه کتاب تهران به زودی تشکیل می‌شود - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی، سیدعباس صالحی، معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح شنبه 3 خرداد از موسسه نمایشگاه­های فرهنگی ایران بازدید و از تلاش­‌های این موسسه به عنوان مجری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تشکر کرد.

وی برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران را موفق دانست و مهمترین دلیل این موفقیت را آرامش و همدلی مدیران نمایشگاه دانست و اعتماد به تشکل­های صنفی نشر و درگیر کردن آن­ها در تصمیم‌گیری‌های نمایشگاه، شروع کارهای اجرایی نمایشگاه در زمان مناسب و توجه به ظرفیت و ابعاد و اجزای رسانه­ای را از دیگر عوامل موفقیت برگزاری نمایشگاه 27 ذکر کرد.

صالحی ضمن تشکر از موسسه نمایشگاه­ها به عنوان مجری نمایشگاه کتاب تهران اظهار کرد: موسسه نمایشگاه­ها جزئی از معاونت امورفرهنگی است و از دیگر فعالیت­های موسسه در حوزه نمایشگاه­های کتاب استانی و نمایشگاه­های کتاب خارجی حمایت می­کنیم.

وی اظهار داشت: به زودی دبیرخانه نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با ترکیبی از ظرفیت های سخت افزاری و نرم افزاری و با مشارکت موسسه نمایشگاه ها تشکیل می شود.

امیر مسعود شهرام­‌نیا، مدیرعامل موسسه نمایشگاه­های فرهنگی ایران نیز در این دیدار ضمن تشکر از حضور صالحی در این موسسه اظهار داشت: این موسسه با تمام توان و نیروی خود در خدمت سیاست­های جمهوری اسلامی ایران و معاونت امور فرهنگی است.

دراین بازدید همایون امیرزاده و محمد اللهیاری، معاون فرهنگی وزیر ارشاد را همراهی می‌کردند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه