ترکیب تور و دانتل در این مانتو، آن را تبدیل به یک کاررسمی کرده است. در طراحی این مانتو ساسون و پنس پشت به کار نرفته تا به صورت آزاد باشد. این مانتو به دلیل رنگ و خطوط افقی که دارد برای افراد چاق مناسب نیست. با انتخاب یک شلوار فیت کات کرم، ست تان را از رسمیت خارج نکنید. حالا وقت آن رسیده که با شال حریر سرخابی کمی رنگ و جان به ست تان بدهید. رنگ های دیگر مثل قرمز، بادنجانی، سبز و. هم می توانند این کار را برای شما انجام دهند. به شما پیشنهاد می کنیم این ست را با کفش طلایی ست کنید. مهم ترین ...


دانتل پیشنهاد سال طراحان +تصاویر

تركیب تور و دانتل در این مانتو، آن را تبدیل به یك كاررسمی كرده است. در طراحی این مانتو ساسون و پنس پشت به كار نرفته تا به صورت آزاد باشد. این مانتو به دلیل رنگ و خطوط افقی كه دارد برای افراد چاق مناسب نیست.

دانتل پیشنهاد سال طراحان +تصاویر

با انتخاب یك شلوار فیت كات كرم، ست تان را از رسمیت خارج نكنید. حالا وقت آن رسیده كه با شال حریر سرخابی كمی رنگ و جان به ست تان بدهید. رنگ های دیگر مثل قرمز، بادنجانی، سبز و... هم می توانند این كار را برای شما انجام دهند.

به شما پیشنهاد می كنیم این ست را با كفش طلایی ست كنید. مهم ترین نكته، انتخاب كفش نوك تیز پاشنه بلند است چون هم مناسب شلوار تنگ است و هم هویت رسمی دارد.

این پیشنهاد برای كسانی كه به پوشیدن مانتوهای اسپرت علاقه دارند. این مانتو به دلیل چین كش ها و خطوط افقی پارچه، به افراد با اضافه وزن توصیه نمی شود.

دانتل پیشنهاد سال طراحان +تصاویر

این مانتوی رنگی را با شلوار فیت كات ساده ست كنید؛ شلوار جین كشی خاكستری یا آبی انتخاب های خوبی هستند. اگر می خواهید ست تان به سمت اسپرت برود، جین بهترین انتخاب است.

اگر می خواهید زیبایی پارچه مانتو شما به چشم بیاید، در بقیه انتخاب های تان سراغ گزینه های ساده بروید. شال در رنگ های خنثی و ملایم بهترین انتخاب برای شماست.

در دوخت این مانتو از پارچه كرپ ژورژت استفاده شده و در قسمت یقه و جیب هایش، سوزن دوزی و آیینه دوزی سنتی كار شده است. این مانتو به دلیل برش آزادی كه زیر سر شانه دارد، سایزبندی ندارد و برای هر خانمی با هر اندامی قابل استفاده است.

دانتل پیشنهاد سال طراحان +تصاویر

مانتوهای بلند با شلوارهای تنگ زیبایی بیشتری دارند؛ شلوار گشاد باعث می شود خطوط انتهایی مانتو محو شود و زیبایی آن به چشم نیاید. به دلیل كار دست رنگی كه روی مانتو انجام شده، بهتر است یك شال ساده مشكی برایش انتخاب كنید تا ظاهرتان خیلی شلوغ نباشد؛ شال حریر با عرض زیاد انتخاب مناسبی است.

كفش های مشكی آكسفورد لژدار كه این روزها در مدل های مختلف در فروشگاه ها موجود است، بهترین گزینه برای این ست هستند. راحتی این كفش ها در مقابل كفش های عروسكی تخت، شما را تبدیل به مشتری دائمی آنها می كند.

پارچه ارگانزای مشكی و طراحی غیررسمی این نمونه باعث شده تا مانتوی راحتی برای خانم ها و دختر خانم هایی باشد كه رفت و آمدهای زیادی دارند. حتما شما هم متوجه هماهنگی هنرمندانه میان پارچه و آستر وال سبز سدری این مانتو شده اید. چون این مانتو پنس جلو ندارد برای هر سایزی مناسب است.

دانتل پیشنهاد سال طراحان +تصاویر

یك جفت كفش مشكی تخت، هم با برش های این مانتو هماهنگی دارد و هم راحتی شما را تضمین می كند. بهتر است شلوارتان را هم در همین رنگ ـ یعنی مشکی ـ انتخاب كنید. یك كیف با دودسته كه هم بتوانید روی دوش بیندازید و هم روی دست بگیرید، همراه خوبی برای شماست.

این مانتو از پارچه دانتل است كه مد پررنگ امسال است. زیر مانتو تا بالای زانو آستر كارشده تا توری بودن پارچه، مشکلی ایجاد نکند. این مانتو به دلیل گل های درشتی كه در پارچه آن كار شده و رنگ سفید آن برای كسانی كه چاق هستند مناسب نیست، زیرا باعث می شود فرد را چاق تر نشان دهد. این مانتو به دلیل بلند بودن و رنگش، مناسب موقعیت های خاص است و برای استفاده روزمره پیشنهاد نمی شود.

دانتل پیشنهاد سال طراحان +تصاویر

شلوار سفید، بهترین شلواری است كه می توانید همراه این مانتو بپوشید. دقت كنید ، چون طراحی مانتوی شما حالت آزاد دارد، شلوارش باید تنگ باشد. همراه كردن مانتوی بلند و كفش پاشنه دار می تواند راه رفتن شما را سخت كند و از طرف دیگر شكیل نیست؛ به همین دلیل یك كفش تخت را انتخاب كنید.

در چنین تركیبی دست شما برای انتخاب رنگ شال باز است و با هر رنگ شالی می توانید صاحب یك ست تازه شوید.

منبع: مجله زندگی ایده آل

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه