خوابگاه دولتی به تمام دانشجویان دکتری اردبیل تعلق میگیرد

سرویس اندیشه جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش دانشگاه:

خوابگاه دولتی به تمام دانشجویان دکتری اردبیل تعلق میگیرد

خوابگاه دولتی به تمام دانشجویان دکتری اردبیل تعلق میگیرد

 معاون دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: امسال علیرغم روال سال های گذشته، به تمام دانشجویان روزانه دکتری، خوابگاه دولتی تعلق می گیرد.

 

به گزارش جوان ايراني به نقل از پرتال دانشگاهی ، ولی رسولی با بیان اینکه معاونت دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی برای ورودی‌های جدید برنامه‌های رفاهی، آموزشی و صنفی در نظر دارد، از اختصاص خوابگاه دولتی به دانشجویان دوره روزانه مقطع دکتری خبرداد و افزود: ظرفیت خوابگاه‌ها امسال افزایش یافته است به طوری که برای تمامی دانشجویان ورودی جدید دوره‌های روزانه کارشناسی‌ارشد و دکتری خوابگاه خوابگاه دولتی اختصاص می یابد.


وی با بیان اینکه امکانات محدود صندوق رفاهی دانشگاه موجب شده تا دانشجویان کارشناسی ارشد از خوابگاه دولتی محروم شوند، گفت: اگرچه امکان ارائه خوابگاه به تمامی دانشجویان کارشناسی ارشد فراهم نیست اما سعی می کنیم دانشجویان خواهر در خوابگاه‌های خودگردان مستقر شوند.


رسولی خاطرنشان کرد: درهمین راستا ریاست دانشگاه مبلغ 270 میلیون تومان اعتبار به صورت امانت در اختیارمعاونت دانشجویی قرار داده است تا ما با صاحبان ملک قرارداد بسته و بخشی ازهزینه‌ها را تخفیف بگیریم تا دانشجویان کارشناسی ارشد و دوره‌های شبانه اجاره بهای سنگینی را متحمل نشوند.


معاون دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی ظرفیت خوابگاه دولتی در نیمسال جدید تحصیلی را برای خواهران 900 نفر و برای برادران 850 نفرعنوان واظهار کرد: دانشجویان خواهر 4 ترم و دانشجویان برادر به مدت 2 ترم حق استفاده از خوابگاه را دارند که البته در صورت داشتن ظرفیت خالی، سعی می کنیم به ورودی های ماقبل نیز خوابگاه دولتی ارائه دهیم.

 


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه