جشن امضای کتاب فردوسی‌پور برگزار می‌شود

سرویس اندیشه جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش نشر و کتاب:

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی نشر چشمه، «هنر شفاف‌اندیشیدن» یکی از پرفروش‌ترین آثار چند ساله‌ گذشته حوزه‌ روان‌شناسی زندگی فردی و مدیریت است. نویسنده‌ این کتاب رولف دوبلی‌ است که با این اثر به صدر جدول پرفروش‌های آثار روان‌شناسی و مدیریت زندگی صعود کرد. این کتاب چندی پیش با ترجمه عادل فردوسی پور توسط نشر چشمه به چاپ رسیده است.

فردوسی‌پور که پیش از این کتاب «فوتبال علیه دشمن» از سایمون کوپر را ترجمه کرده و توسط همین ناشر به چاپ رساند. کتاب «هنر شفاف اندیشیدن» نیز با ترجمه فردوسی پور توسط نشر چشمه در ایام نمایشگاه کتاب تهران به چاپ رسید که در کمتر از یک ماه به چاپ دوم رسید و به زودی چاپ سوم آن منتشر می‌شود. در ترجمه‌ این کتاب دو مترجم جوان دیگر، علی شهروزستوده و بهزاد توکلی نیشابور نیز با فردوسی‌پور کار کرده‌اند.

«هنر شفاف‌اندیشیدن» که سومین کتاب فردوسی‌پور است، ۳۳۵ صفحه دارد و در ۹۹ فصل تدوین شده‌ است. هر کدام از فصول این کتاب به یکی از معضلات همه‌گیر در حیطه‌ زندگی فردی و اجتماعی اشخاص و راه‌کارهایی برای برون‌رفت از آن مربوط است.

مراسم جشن امضای این کتاب فردا چهارشنبه ۲۲ مهر‌ از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در شعبه‌ی جدید نشرچشمه واقع در مجتمع تجاری آرن به نشانی شهرک قدس (غرب)، بلوار فرحزاد، نرسیده به اتوبان نیایش، خیابان حافظی، نبش خیابان فخارمقدم، مجتمع تجاری آرن، طبقه‌ دوم برگزار می شود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه