جشن امضای نویسنده - باز هم پیش من بیایید - در نمایشگاه کتاب

سرویس اندیشه جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش نشر و کتاب:

به گزارش جوان ایرانی، امیررضا بیگدلی نویسنده کتابهای «چند عکس کنار اسکله»، «آن مرد در باران آمد» و «آدمها و دودکشها» برای دیدار با خوانندگان و دوستداران ادبیات داستانی در روز یکشنبه ۲۰ اردیبهشت از ساعت ۱۵ به بعد در غرفه نشر افکار واقع سالن ۱۸ راهرو ۳۳ حضور می یابد.

وی برای رونمایی و جشن امضای کتاب «باز هم پیش من بیایید» که گزیده ­ای است از داستانهای بیگدلی و در سال ۹۳ توسط نشر افکار منتشر و راهی بازار شده است، به نمایشگاه کتاب تهران می آید.

بیگدلی تاکنون دو جایزه ­ادبی دریافت کرده است؛ وی در سال ۸۱ تندیس برنز صادق هدایت را برای داستان «حالا مگر چه می شود؟» از مجموعه «آن مرد در باران آمد» و در سال ۸۳ لوح تقدیر جشنواره اصفهان را برای مجموعه داستان «آن مرد در باران آمد» از آن خود کرد.

باز هم پیش من بیائید

خبر دیگر درباره این نویسنده اینکه کتاب اخیر او یعنی «باز هم پیش من بیایید» در جلسه ای با حضور محمود معتقدی، طلا نژادحسن و حسن فرهنگ فر، و تنی چند از منتقدین و داستان نویسان گیلانی، در خانه فرهنگ گیلان نقد می شود.

این برنامه روز سه شنبه ۲۲ اردیبهشت، بین ساعت ۱۷ تا ۲۰، در نشست ماهانه گروه داستان فارسی خانه فرهنگ گیلان به نشانی رشت، انتهای ساغری سازان، روبه­روی کوچه بلورچیان، بن بست سمیعی، موسسه خانه فرهنگ گیلان برگزار می شود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه