جذب طلاب برای اعزام به مدارس ۲۹ استان - ثبت‌نام تا آخر خرداد

سرویس اندیشه جوان ایرانی؛ بخش حوزه و دانشگاه:

حجت‌الاسلام حسین مردان‌پور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: اعزام مبلغ به مدارس آموزش و پرورش با هدف ترویج معارف اسلامی و پاسخگویی به نیازهای دینی دانش آموزان صورت می‌گیرد.

وی ادامه داد: پس از ثبت نام طلاب علاقه‌مند، دوره‌های آموزشی برای آنها برگزار شده و طلاب آموزش دیده به مدارس امین، استعدادهای درخشان، نمونه دولتی، شبانه‌روزی و... ۲۹ استان کشور اعزام می‌شوند.

وی توان علمی و تبلیغی در حد سطح ۲ حوزه و برخورداری از سلامت جسمی و روحی را از شرایط ثبت‌نام ذکر کرد و افزود: طلابی که به مدارس اعزام می‌شوند علاوه بر دریافت حق التبلیغ ماهیانه از امتیاز کمک هزینه مسکن نیز برخوردار می‌شوند.

حجت‌الاسلام مردان‌پور امکان تبلیغ در مراکز استان، شهرستان، شهر و یا بخش، امکان گذراندن دوره سربازی و اخذ پایان خدمت، امکان ادامه تحصیل دروس حوزوی و مرکز آموزش‌های تخصصی تبلیغ به صورت غیرحضوری و برخورداری از امتیازات و سوابق تبلیغی را دیگر مزایای شرکت در این طرح اعلام کرد.

مدیرکل همکاری‌های تبلیغی معاونت تبلیغ و آموزش‌های کاربردی حوزه‌های علمیه مهلت ثبت‌نام طلاب در این طرح را تا ۳۰ خرداد ۹۴ بیان کرد و افزود: متقاضیان برای ثبت‌نام باید به اداره جذب و گزینش معاونت تبلیغ و آموزش‌های کاربردی حوزه‌های علمیه مراجعه کنند.

وی اضافه کرد: شماره تماس ۳۲۹۱۶۶۶۹ - ۰۲۵ سایت اینترنتی www.mobaleghan.com برای مراجعه متقاضیان در نظر گرفته شد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه