تکریم بسیج، تضمین آینده است - برگزاری ۲۰۰ برنامه در آذربایجان شرقی به مناسبت هفته بسیج

سرویس اندیشه جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش کتابخوانی:

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، سید محمد شروین اسبقیان شامگاه چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به شاخصه های بسیجیان اظهار داشت: خدامحوری و تکلیف مداری از شاخصه های اصلی و مهم بسیجیان به شمار می رود و حضور موفقیت آمیز و درخشان بسیج در عرصه علم و ورزش و میادین بزرگ ورزشی در زمان حاضر نیز بر مبنای وظایف ذاتی آن انجام می شود.

وی همچنین در ادامه افزود: بسیجیان با تدبیر و عمل هوشیارانه خود می توانند ورزشکاران و قهرمانان را به سمت ولایت مداری و ادامه راه بسیج و شهدای هشت سال دفاع مقدس هدایت کنند.

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی خاطرنشان کرد: بسیجیان باید ویژگی های زندگی اسلامی ایرانی را در جامعه و در میان جوانان ترویج و تبیین کنند و با تربیت نسل سالم و پویا جامعه مطلوب مدنظر اسلام شکل بگیرد.

اسبقیان با اشاره به اینکه هفته بسیج تمام شدنی نیست، اظهار داشت: بسیج یک نهاد بسیار گسترده است که پاسخ گوی بسیاری از نیازهای اساسی و حیاتی جامعه است.

وی همچنین در ادامه با اشاره به برنامه های ستاد گرامیداشت هفته بسیج اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی افزود: در این هفته بیش از ۲۰۰ مورد برنامه فرهنگی و ورزشی در سطح استان برگزار می شود.

اسبقیان برگزاری رقابت های ورزشی ویژه بسیجیان، همایش های پیاده روی و دوچرخه سواری همگانی و خانوادگی، ارایه مشاوره به جوانان در زمینه‌ های مختلف توسط کارشناسان در سراسر استان، دیدار از آسایشگاه جانبازان، برگزاری رقابت های تیراندازی، حضور جوانان و جامعه ورزشی در مزار شهدا در سراسر استان و تجدید بیعت با آرمان های شهدا از اهم برنامه های اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در هفته بسیج برشمرد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه