توزیع کارت آزمون كارداني به كارشناسي آغاز شد - انتخاب رشته از فردا

سرویس اندیشه جوان ایرانی؛ بخش حوزه و دانشگاه:

توزیع کارت آزمون كارداني به كارشناسي آغاز شد - انتخاب رشته از فردا - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، داوطلبان شرکت کننده در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1393 (اعم از متقاضیان رشته‌های تحصیلی با‌ آزمون و متقاضیان رشته‌های تحصیلی پذیرش براساس سوابق تحصیلی «بدون آزمون») دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (دفترچه شماره 2) را نیز می توانند از امروز در سایت سازمان سنجش دریافت کنند.

داوطلبان باید پس از مطالعه دفترچه‌های راهنمای ثبت‌نام (دفترچه شماره 1) و راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (دفترچه شماره 2) آزمون مربوط و همچنین اطلاعیه 20 خرداد 93 سازمان سنجش از روز چهارشنبه 22 مرداد تا روز دوشنبه 27 مرداد ماه به سایت اینترنتی سازمان سنجش مراجعه کرده و نسبت به انتخاب کد رشته‌محل‌های مورد علاقه خود به‌صورت اینترنتی اقدام کنند.

داوطلبانی که علاقمند به گزینش در رشته‌های تحصیلی با‌ آزمون و رشته‌های تحصیلی پذیرش براساس سوابق تحصیلی «بدون آزمون» دانشگاه آزاد اسلامی هستند لازم است به منظور انتخاب رشته‌های تحصیلی از روز شنبه 25 مرداد تا شنبه 31 شهریورماه به سایت اینترنتی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه کنند.

آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 93 برای تمامی داوطلبان در صبح روز پنجشنبه 23 مرداد در 54 شهرستان برگزار می شود.

برای پذیرش در کدرشته های تحصیلی: حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین، ایمنی صنعتی و محیط کار، مراقبت پرواز، نقشه برداری، شهرسازی، صنایع نساجی، مهندسی اجرایی عمران، آبیاری، محیط زیست، احیا و بهره برداری از مناطق بیابانی، پرورش گاو و گاومیش، جنگلداری، شیلات، چوب شناسی و صنایع چوب، علوم و صنایع غذایی، گیاه پزشکی، مرتع و آبخیزداری، بازیافت، آمار، آموزش ریاضی، آموزش حرفه و فن، آموزش دینی و عربی، زبان انگلیسی، زبان و ادبیات فارسی، آموزش علوم تجربی، آموزش کودکان استثنایی، آموزش مطالعات اجتماعی، تربیت مربی امور تربیتی، باستان شناسی، تربیت معلم قرآن کریم، علوم انتظامی، علم و اطلاعات و دانش شناسی/کتابداری و اطلاع رسانی، مدیریت، حقوق قضایی، صنایع دستی، مرمت و احیای بناهای تاریخی، موسیقی، طراحی پوشاک، موزه داری و علمی –کاربردی بهداشت موادغذایی با منشا دامی آزمون برگزار نخواهد شد و پذیرش دانشجو در این رشته‌ها صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد.

برای داوطلبانی که در این رشته‌های تحصیلی ثبت‌نام کرده اند، کارت شرکت در آزمون صادر نخواهد شد. این داوطلبان ضرورت دارد جهت انتخاب رشته‌محلهای تحصیلی از تاریخ 22 تا 27 مرداد ماه نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند.

آدرس و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون کلیه داوطلبان بر مبنای استان و شهرستان محل اقامت فعلی آنان (برای تعیین حوزه امتحانی) که در بند 29 تقاضانامه ثبت‌نام مشخص کرده‌اند در سایت سازمان سنجش درج شده است.

به همراه داشتن ماشین حسابهای مجاز منحصراً با یکی از مارکهای Citizen SR 275 -10 و W-BKSHARP 509-7 و 4600PARS -4 و 3600CASIO -1 و Citizen SR 270X -11 و Citizen SR 270 II-8 و
531-ELSHARP-5 و 82-CASIO FX -2 و IICitizen SR 135 T -9 و BK-WSHARP 506 -6 و 618-FCATIGA -3 برای حضور در جلسه آزمون بلامانع است. چنانچه داوطلبی غیر از ماشین حساب‌های فوق‌الذکر، ماشین‌حساب نوع دیگر به همراه داشته باشد به عنوان مختلف تلقی و برابر قانون رسیدگی به تخلفات و جرائم در آزمونهای ورودی با وی رفتار خواهد شد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه