تقدیر از دانش آموختگان ۶۰ساله دانشگاه شریف

سرویس اندیشه جوان ایرانی؛ بخش حوزه و دانشگاه:

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، همزمان با پنجاهمین سال تاسیس دانشگاه صنعتی شریف جشن چهلمین سال فارغ‌التحصیلی دانش آموختگان دوره ششم (ورودی ۱۳۵۰) این دانشگاه برگزار شد.

فارغ التحصیلان ۶۰ ساله‌ دانشگاه صنعتی شریف، چهلمین سال دانش آموختگی خود را با خانوادهایشان جشن گرفتند.

در این گردهمایی که با هدف تقویت رابطه فارغ‌التحصیلان دوره‌های مختلف، آشنایی نسل جدید با نسل قدیم، ایجاد شبکه‌های اجتماعی بین‌ دانش‌آموختگان دوره‌های مختلف و تقویت احساس تعلق به دانشگاه برگزار شد، از استادان پیشکسوت دانشگاه شریف تقدیر شد.

مهندس شیری دبیرکل انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف با اشاره به تاریخچه‌ این دانشگاه گفت: دانشگاه صنعتی شریف با ۴ دانشکده کار خود را آغاز کرد و اکنون بعد از گذشت ۵۰ سال بیش از ۱۲هزار نفر دانشجو دارد که در ۱۴ دانشکده و چندین پژوهشکده در حال تحصیل هستند.

وی با اشاره به رتبه بندی‌های بین‌المللی گفت: از تمامی فارغ التحصیلان دانشگاه در خواست می‌کنم ضمن تقویت رابطه‌شان با دانشگاه و کمک‌هاشان، برای حفظ و ارتقای جایگاه دانشگاه شریف در رتبه بندی‌های بین المللی تلاش کنند.

دبیرکل انجمن فارغ التحصیلان با اشاره به اهداف تشکیل انجمن فارغ التحصیلان گفت: هدف اساسی تاسیس این انجمن ایجاد ارتباط فارغ التحصیلان با دانشگاه است و انجمن فارغ التحصیلان بایستی همانند پل ارتباطی عمل کند.

وی خطاب به دانش آموختگانی که در خارج از کشور زندگی می‌کنند گفت: با توجه به فعالیت‌های علمی شما عزیزان و ارتباطاتی که در خارج از کشور دارید می‌توانید جهت دسترسی دانشگاه به منابع به روز علمی و فنی مثمر ثمر باشید.

شیری ضمن اشاره به کنفرانس سالیانه‌ انجمن از تمامی فارغ التحصیلان برای حضور در این کنفرانس سالیانه که در اردیبهشت‌ماه سال۹۵ برگزار خواهد شد، دعوت کرد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه