تشکل های مذهبی از ظرفیت - خبرگزاری مهر - بهره بگیرند

سرویس اندیشه جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش کتابخوانی:

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، رضا معممی مقدم عصر چهارشنبه در جلسه عامل و همسو سازی مجموعه های فرهنگ تبلیغات اسلامی مازندران تصریح کرد: باید از ظرفیتهای خبرگزاری مهر و تبییان برای معرفی تشکل ها و هیئت های مذهبی استفاده کنیم.

وی اظهار داشت: برپایی نمایشگاههای ظرفیتهای خانواده تبلیغات اسلامی در مناسبتهایی مانند دهه فجر از جمله برنامه ها برای معرفی ظرفیتهای مجموعه تحت پوشش تبلیغات اسلامی است.

وی راه اندازی تور سازمان گردی مجموعه های تحت پوشش تبلیغات اسلامی را از جمله پیشنهادات برای بهره گیریهای از ظرفیتها بیان کرد.

معممی مقدم با اشاره به اقتصاد مقاومتی بیان داشت:اگر می خواهیم روی حوزه اقتصا مقومتی موفق شویم باید به حوزه بانوان توجه کنیم و باید برنامه ریزی ویژه ای در زمینه معرفی بانوان فرهیخته داشته باشیم.

وی عنوان کرد: مدیریت تعاملی را جزو ماموریتهای سازمان است و باید خانواده این سازمان باید از ظرفتیهای جامعه هدف بهره مند شود.

وی با بیان اینکه ظرفیتهای زیادی در همه ارکان تبلیغات اسلامی وجود دارد، گفت: اگر این ظرفیتهای هم افزایی شود و در مسیر مشخصی گام بردارد، نتیجه بخش خواهد بود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: تاکنون کارهای مثبتی در حوزه ساماندهی تشکل های دینی صورت گرفته است.

حجت الاسلام ناصر شکریان با اشاره به ظرفیتهای سازمان تبیغات اسلامی گفت: این نهاد ظرفیتهای مردمی زیادی دارد و اگر از این ظرفیت درست استفاده شود، به اهداف خواهیم رسید.

وی به وجود پنج هزار هیئت مذهبی، چهار هزار مداح و ۵۰۰ مراکز مذهبی و قرآنی گفت: همچنین وجود هنرمندان مذهبی متعدد، بهره گیری از خبرگزاری مهر و تبییان از ظرفیتهای این مجموعه سازمان تبلیغات است.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه