تخفیف ۳۰ درصدی در نمایشگاه کتاب هرمزگان - حضور بیش از ۵۰۰ ناشر

سرویس اندیشه جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش نشر و کتاب:

به گزارش جوان ایرانی، علیرضا درویش نژاد عصر دوشنبه در نشست هماهنگی برگزاری دوازدهمین دوره نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های استاندار هرمزگان طی یکسال گذشته از حوزه فرهنگ و هنر، بیان داشت: نمایشگاه کتاب، مطالبه جدی و مهم مردم و جامعه محسوب می شود و نقش به سزایی در تامین منابع مطالعاتی استان دارد.

وی یادآور شد: جهت خرید عموم مردم به ویژه اقشار کم درآمد از نمایشگاه کتاب همچون سال گذشته ، تخفیف ۳۰ الی ۴۰ درصد اعمال خواهد شد و در این رابطه نیاز است استان سهم یارانه خرید کتاب را تهیه کند.

وی اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه کتاب با حضور بیش از ۵۰۰ ناشر ، یک کار عظیم ملی است که به تنهایی امکان برگزاری آن وجود ندارد و هرساله ادارات و سازمان های مختلف همراه و همیار فرهنگ و ارشاد بوده اند.

همچنین در ادامه این نشست بهروز اکرمی معاون سیاسی و امنیتی استاندار هرمزگان ضمن تاکید بر اهمیت برگزاری این رویداد بزرگ فرهنگی در استان هرمزگان، عنوان کرد: نمایشگاه بزرگ کتاب به عنوان عظیم ترین فعالیت فرهنگی موجب بهره مندی اقشار مختلف از منابع مکتوب ، تازه های نشر و منابع به روز مطالعاتی می شود.

وی ادامه داد: نمایشگاه امسال در همه ابعاد، هم به لحاظ کیفی و هم کمی باید بهتر از سال گذشته برگزار شود و برای رسیدن به این هدف، همه دستگاه ها و نهادها در کنار فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار می گیرند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار هرمزگان ضمن اعلام حمایت کامل استاندار هرمزگان از برگزاری دوازدهمین دوره نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان، اظهار داشت: طی هفته آینده، جلسه ستاد استانی نمایشگاه به ریاست استاندار برگزار و همه ادارات ، سازمان ها و نهادها به عنوان عضو این ستاد، مشارکت جدی در برگزاری مطلوب این رویداد خواهند داشت.

اکرمی تاکید کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان نباید دغدغه برگزاری نمایشگاه کتاب را داشته باشد.

دوازدهمین دوره نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان از ۱۳ الی ۱۹ دی ماه در محل دائمی نمایشگاه های بندرعباس واقع در سه راه جهانبار برگزار می شود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه