تحصیل یک سوم دانشجویان اصفهان در دانشگاه های پیام نور

سرویس اندیشه جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش دانشگاه:

تحصیل یک سوم دانشجویان اصفهان در دانشگاه های پیام نور

تحصیل یک سوم دانشجویان اصفهان در دانشگاه های پیام نور

 رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان کیفیت در خدمات و مناسب بودن برنامه های تحصیلی و فرهنگی این دانشگاه را عامل اساسی در جذب دانشجو دانست و گفت: یک سوم دانشجویان استان اصفهان در دانشگاه پیام نور استان اصفهان تحصیل می کنند.

 

به گزارش جوان ایرانی به نقل ازمهر، مهدی یوسفی، ظهر امروز در آغاز جلسه همایش ملی کامپیوتر و فناوری اطلاعات در شهرستان تیران و کرون به اهداف این همایش اشاره کرد و اظهارداشت: تبادل یافته های جدید در رشته مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات با متخصصان، توسعه و ارتقاء سطح دانش مهندسی کامپیوتر در کشور، معرفی مرزهای دانش در حوزه های مختلف مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات،تشویق محققان و دانشجویان بر پژوهش از اصلی ترین اهداف برگزاری این همایش است.

 

وی مهندسی نرم افزار، مهندسی سخت افزار، شبکه های کامپیوتری و امنیت، هوش مصنوعی، فناوری اطلاعات و علوم کامپیوتر و الگوریتم ها را از موضوعات این همایش دانست و افزود: دبیرخانه این همایش کار خود را به صورت رسمی از تیرماه امسال آغاز کرده است.

 

رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان با اشاره به اینکه بیش از 350 مقاله به دبیرخانه مرکزی همایش ارسال شده است، گفت: 92 مقاله از سوی کمیته علمی همایش پذیرفته شده که این مقالات امروز در همایش ارائه می شود.

 

وی افتخار برگزاری چنین برنامه هایی در استان اصفهان را از ظرفیت های این استان و دانشگاه پیام نور استان اصفهان اعلام کرد و گفت: همایش های علمی و فرهنگی گوناگونی امسال در دانشگاه های پیام نور استان اصفهان برگزار می شود.

 

یوسفی کیفیت در خدمات و مناسب بودن برنامه های تحصیلی و فرهنگی این دانشگاه را عامل اساسی در جذب دانشجو دانست و بیان داشت: یک سوم دانشجویان استان اصفهان در دانشگاه پیام نور استان اصفهان تحصیل می کنند.

 

وی با اشاره به برگزاری همایش ملی کامپیوتر و فناوری اطلاعات در دانشگاه پیام نور تیران گفت: دانشگاه پیام نور تیران از مراکز موفق و دارای ظرفیت برای برگزاری همایش ها است.

 


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه