تاکید مقام معظم رهبری بر تقویت اردوهای جهادی نخبگان

سرویس اندیشه جوان ایرانی؛ بخش حوزه و دانشگاه:

اسماعیل قادری فر در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: صبح امروز حدود ۸۰۰ نخبه کشور با مقام معظم رهبری دیدار داشتند که در این دیدار ایشان بر ایجاد و تقویت اردوهای جهادی نخبگان تاکید داشتند. زیرا بر این اساس نخبگان می توانند با ظرفیت و پتانسیل های شهرهای مختلف کشور آشنا شوند.

وی اضافه کرد: ایشان به نخبگان توصیه کردند تا از فرصت جوانی به نحو احسنت استفاده کنند و نخبگی که یک محبت الهی است را قدر بدانند.

مدیرکل تجاری سازی و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: همچنین ایشان نکاتی درخصوص تریبون های معاند و تضعیف پیشرفت های علمی کشور مطرح کردند.

قادری فر با بیان اینکه در جلسه دیدار نخبگان با مقام معظم رهبری جو صمیمانه و عاطفی حاکم بود، بیان داشت: ایشان مباحث مورد نظرشان را در قالب نصایح پدرانه برای نخبگان مطرح کردند.

وی با اشاره به شور و شوق نخبگان برای حضور در این جلسه گفت: نخبگان از ساعت های اولیه صبح برای حضور در این جلسه آمده بودند و این درحالی بود که زمان رسمی شروع مراسم از ساعت ۱۰ صبح بود.

مدیرکل تجاری سازی و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بیان داشت: در این جلسه معاون علمی و فناوری رئیس جمهور نیز مباحثی در زمینه رویکرد فعالیت های نخبگان برای گذر از اقتصاد نفتی به اقتصاد دانش بنیان مطرح کرد.

قادری فر گفت: همچنین وی درخصوص برنامه های بنیاد ملی نخبگان برای استفاده از ظرفیت نخبگان و استعدادهای برتر در زمینه آبادانی و توسعه کشور مطالبی را مطرح کرد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه