تاکید دوباره اعضای شورای تحول بر اجرای دروس جدید رشته علوم سیاسی

سرویس اندیشه جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش حوزه و دانشگاه:

تاکید دوباره اعضای شورای تحول بر اجرای دروس جدید رشته علوم سیاسی - تصویر 1

منوچهر محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: سرفصل‌ها و دروس جدید رشته علوم سیاسی در مقطع کارشناسی هم در شورای برنامه‌ریزی وزارت علوم و هم در شورای تحول علوم انسانی شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسیده و از طرف وزارتخانه به دانشگاه‌ها ابلاغ شده که از مهر ماه سال جاری اجرایی شود.

وی ادامه داد اجرای سرفصل ها و دروس علوم سیاسی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزارت علوم است بنابراین یقینا اجرایی خواهد شد.

رئیس کارگروه تحول علوم سیاسی شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: دانشجویانی که هم اکنون در حال تحصیل در رشته کارشناسی علوم سیاسی هستند، برنامه قبلی برای آنها اجرا می شود ولی برای دانشجویان جدید الورود یقینا برنامه جدید لازم الاجرا است.

وی درخصوص اینکه آیا منابع دروس جدید تهیه شده است، گفت: درحال حاضر مشغول تهیه منابع مذکور هستیم و امیدواریم برای ترم اول و دوم بتوانیم منابع مورد نیاز را تامین کنیم.

محمدی ادامه داد: اکنون بازنگری دروس و سرفصل های جدید کارشناسی ارشد نیز آغاز شده و امیدواریم برای مهر ماه سال 94 به دانشگاه ها ابلاغ شود.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، اخیرا انجمن علوم سیاسی با انتقاد از ابلاغ سرفصل ها و دروس جدید رشته علوم سیاسی توقف موقت یکساله اجرای آن را در نامه ای به رئیس جمهور خواستار شده بود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه