تازه‌ترین کتاب‌هایی که در فهرست خرید ارشاد قرار گرفته است

تازه‌ترین کتاب‌هایی که در فهرست خرید ارشاد قرار گرفته است - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی، هیات انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 18 آذر سال 90 تشکیل شد و از ابتدای دیماه همان سال هم شروع به فعالیت کرد.

اعضای این هیئت را كامران فانی، محمدعلی مهدوی‌راد، علی‌اصغر محمدخانی، علی اوجبی، محمدكاظم شمس، احمد كمالی‌نژاد، مصطفی امیدی و حجت‌الاسلام و‌ المسلمین حمیدرضا ارباب‌سلیمانی تشکیل می‌دهند.

هیات انتخاب و خرید کتاب در سه ماهه اول فعالیتش تعداد 2011 عنوان کتاب از ناشران سراسر کشور را انتخاب و آنها را در فهرست خرید خود قرار داد که خبرگزاری مهر پیشتر گزارش آن را منتشر شده بود.

فهرست کتاب‌های مصوب هیئت انتخاب و خرید کتاب در 3 جلسه دیگر این هیئت که مجموعاً شامل 828 عنوان کتاب در 182 هزار و 250 نسخه است، به شرح زیر است:

در جلسه 511 هیئت انتخاب و خرید کتاب، تعداد 264 عنوان کتاب در 42 هزار و 750 نسخه و در جلسه 512 هم تعداد 335 عنوان کتاب در 34 هزار و 350 نسخه کتاب برای خرید انتخاب شده است.

(توضیح اینکه تصمیم‌گیری در دو جلسه فوق در اسفندماه 92 اتخاذ شده و اعتبار کتب مصوب هم تا پایان فروردین 93 بوده است).

همچنین فهرست کتاب‌های مصوب جلسه اخیر هیئت انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این لینک (513) قابل مشاهده است.

بر اساس این گزارش، تصمیم‌گیری برای انتخاب این کتب جهت خرید، در 31 اردیبهشت 93 اتخاذ شده و اعتبار کتب هم تا 31 مرداد 93 است.

بنا بر اعلام، برای خرید کتاب‌های مصوب از سوی وزارت ارشاد، ناشران مربوطه می‌بایست نسبت به ارائه آنها به هیئت مذکور، تا زمان تعیین شده اقدام کنند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه