برگزیدگان ششمین جشنواره فرهنگی دانشجویان علوم پزشکی معرفی شدند

سرویس اندیشه جوان ایرانی؛ بخش حوزه و دانشگاه:

برگزیدگان ششمین جشنواره فرهنگی دانشجویان علوم پزشکی معرفی شدند - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در اختتامیه ششمین جشنواره فرهنگی دانشجویان علوم پزشکی کشور گفت: چگونه زیستن از مسایل مهمی است که همیشه دغدغه انسان بوده و هر انسان هوشمندی در اندیشه بهتر زندگی کردن است.

وی افزود: این نکته که رسالت قرآن و پیامبر اکرم معطوف به آن است که انسان بهترین زندگی را داشته باشد بیان حقی است و ما به هر کمالی که بخواهیم برسیم در سایه بهتر زندگی کردن میسر است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: اگر دوست داریم سبک زندگی ما سبک مبتنی بر علم باشد بر ایمانمان بیافزاییم چرا که ایمان مسیر علم را هموار می کند و ایمان انسان های وارسته ای همچون امام ،شهیدان و آزادگان را ساخت.

دکتر جوانمرد مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در این مراسم اظهار داشت: اختتامیه ششمین جشنواره به معنای پایان این کار بزرگ فرهنگی نیست بلکه به معنای تداوم این جشنواره است . جشنواره در شش دوره گذشته از تمامی جهات در زمینه آثار، کیفیت آثار و تعداد دانشجویان روندرو به رشدی داشته است .

وی ضمن ارایه گزارشی از روند اقدامات انجام شده برای جشنواره گفت : برای برگزاری ششمین جشنواره فرهنگی دانشجویان از آذر ماه سال 92 دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی آمادگی خود را برای میزبانی این دوره از جشنواره اعلام کرد و در بهمن ماه از میان پنج دانشگاه به میزبانی انتخاب شد .

در این مراسم از رتبه های برتر دانشجویی رشته های عکاسی، خوشنویسی، نقاشی، طراحی، کاریکاتور، تذهیب، نگارگری، تاتر صحنه ای، صنایع دستی، فیلم کوتاه، نماهنگ، فیلم نامه نویسی و کتاب خوانی با اهدای لوح تقدیر و جوایزی تقدیر به عمل آمد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه