برگزاری طرح بزرگ کتابخوانیِ محرم با محوریت آثار شهید مطهری

سرویس اندیشه جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش نشر و کتاب:

مجید علی قاسمی، در گفتگو با خبرنگار مهر در این ارتباط اظهار داشت: از جمله نکات مورد تاکید تمامی بزرگان و علمای اسلام در ارتباط با ماه محرم، توجه به شعور حسینی در کنار شور عزاداری و اجتناب از مواردی است که با عنوان تحریفات عزاداری از آنها یاد می شود.

وی افزود: از سویی بسیاری از بزرگان توصیه‌هایی مکرر در ارتباط با مطالعه آثار شهید مطهری دارند چراکه این شهید بزرگوار در زمان خود به تحقیق و بررسی مسائلی در جامعه پرداخته است که مبتلابه جامعه امروز نیز هست.

مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری بنی فاطمه تاکید کرد: کتاب های شهید مطهری همچنان از برترین منابع معتبر برای افرادی است که قصد تحقیق در ارتباط با مسائل اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، مذهبی و مرتبط با دین را دارند و به دنبال جستجوی حقیقت هستند.

وی با اشاره به اینکه این کانون طرح بزرگ کتابخوانی ویژه ماه محرم و صفر با محوریت آثار شهید مطهری راه اندازی کرده است، تاکید کرد: بر این اساس کتاب تحریفات در واقعه تاریخی کربلا از شهید مرتضی مطهری برای این طرح در ماه محرم در نظر گرفته شده است که به بررسی بسیاری از تحریف‌هایی که در ارتباط با شیوه های عزاداری و وقایع تاریخی این حماسه عظیم وجود دارد، می پردازد.

قاسمی با بیان اینکه از ثبت‌نام کنندگان آزمون کتبی گرفته می شود، اضافه کرد: علاقمندان برای ثبت نام و تهیه کتاب می توانند هر شب بعد از نماز مغرب و عشاء و جمعه‌ها بعد از دعای ندبه به آدرس خوراسگان، خیابان شریعتی، شریعتی ۸، کانون فرهنگی هنری بنی فاطمه واقع در مهدیه خوراسگان مراجعه کنند.

وی ابراز داشت: زمان و محل برگزاری آزمون کتبی ۲۷ آذرماه و زمان اعلام نتایج، قرعه کشی و اهدای جوایز چهارم دی ماه است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه