برنامه­ ایران برای حضور در نمایشگاه­ کتاب پکن اعلام شد

سرویس اندیشه جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش نشر و کتاب:

برنامه­ ایران برای حضور در نمایشگاه­ کتاب پکن اعلام شد - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی، بیست و یکمین دوره نمایشگاه کتاب پکن از تاریخ 5 تا 9 شهریور ماه سال جاری در فضایی به مساحت 53 هزار و 600 مترمربع برگزار می­‌شود و موسسه نمایشگاه­های فرهنگی ایران هم به نمایندگی از صنعت نشر کشورمان با در اختیار داشتن غرفه­‌ای به مساحت 18 مترمربع در این نمایشگاه حضور خواهد یافت.

ارائه محصولات فرهنگی با تمرکز بر نشر الکترونیک و شناسایی و تهیه آثار ایرانی در این زمینه از جمله اقدامات موسسه این موسسه برای حضور در این نمایشگاه است.

معرفی ادبیات معاصر و کلاسیک ایران، نمایش محصولات کمک آموزشی زبان فارسی برای غیرفارسی زبانان، عرضه آثار حوزه کودک و نوجوان و فرهنگ و تمدن ایران از اقدامات دیگر این موسسه برای حضور در این نمایشگاه است.

در این نمایشگاه همچنین مجموعه­‌ای از کتاب‌های منتشرشده توسط دانشگاه جامعه‌المصطفی که برای مخاطبان خارجی تألیف و به زبان غیرفارسی نگاشته شده در معرض دید مخاطبان قرار خواهد گرفت.

معرفی نمایشگاه بین‌­المللی کتاب تهران در قالب کاتالوگ و بروشور به منظور رونق بخشیدن به بخش بین­‌الملل نمایشگاه کتاب تهران از دیگر برنامه­‌های ایران برای حضور در نمایشگاه کتاب پکن است.

مهمان ویژه این دوره از نمایشگاه پکن کشور ترکیه است. در کنار توجه به صنعت نشر و توسعه آن، این نمایشگاه نگاه ویژه‌­ای نیز به حوزه­‌های نشر دیجیتال کودک و نوجوان، کارتون و انیمیشن دارد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه